ye-logo.v1.2

Зеленський відзначив хмельницьку суддю у відставці

Суспільство 2146
Людмила Дуфнік пішла у відставку у вересні 2016 року
Людмила Дуфнік пішла у відставку у вересні 2016 року. Фото: ілюстративне president.gov.ua

Очільник держави надав їй почесне звання.

Президент підписав указ, яким відзначив п’ятьох суддів у відставці з різних частин країни. Нагодою став День працівників суду, який в Україні відзначають 15 грудня. Серед нагороджених є й колишня суддя Хмельницького апеляційного суду.

Згідно з указом датованим 15 грудням, Володимир Зеленський надав почесне звання «Заслужений юрист України» Дуфнік Людмилі Михайлівні. Вона є суддею у відставці Апеляційного суду Хмельницької області, який після реформи був перетворений у Хмельницький апеляційний суд. Причиною присвоєння почесного звання Людмилі Дуфнік став її «значний особистий внесок у розбудову правової держави, розвиток вітчизняної судової системи, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм».

Крім того, державними нагородами та почесними званнями президент відзначив суддів у відставці апеляційних судів Миколаєва, Києва, Одеси та Черкас.

Згідно з постановою Верховної Ради України №1515-VIII, Людмила Дуфнік звільнена з посади судді 8 вересня 2016 року. Підставою стала подана нею заява про відставку.

Читайте також: Зеленський звільнив голову Новоушицької райдержадміністрації

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую