ye-logo.v1.2

У Хмельницькому горів торговий центр (ДОПОВНЕНО)

Суспільство 5025
Пожежа сталася на четвертому поверсі будівлі
Пожежа сталася на четвертому поверсі будівлі. Фото: Дарії Пастернак

Людей евакуйовували через вікна.

Сьогодні, 18 грудня, близько 12.00 сталася пожежа у  торговому центрі "Ріко" на проспекті Миру. Як розповідає начальник відділу агітаційної та пропагандистської роботи центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Віталій Гречанюк, займання сталося на четвертому поверсі будівлі.

«На четвертому поверсі розташовуються офісні приміщення, але займання сталося не в них, а в коридорі. Причин поки не знаємо, встановлюємо. У результаті пожежі шестеро людей врятовано і 23 евакуйовано», - зазначив Віталій Гричанюк.

За допомогою драбини людей евакуйовували через вікна.

Доповнено: Як розповів сайту «Є» начальник сектору зв’язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області Олександр Гулько, орієнтовна площа займання становить 150 квадратних метрів. До ліквідації пожежі було залучено шість одиниць спеціальної та пожежно-рятувальної техніки.

«Горіло на шляхах евакуації в коридорі. Почало горіти із підвісної стелі. Працює наша лабораторія, яка встановить причини пожежі», - зазначив він.

Як стало відомо, під час пожежі постраждали люди. Їх передали медикам.

«Поки спеціалісти працюють на місці події, ми тут чергуємо. Двох постраждалих людей передали іншим бригадам швидкої медичної допомоги, їх забрали до лікарні. Це жінка 69 років і хлопець 18 років. Вони були в свідомості, стан їх задовільний», - сказав лікар з медицини невідкладних станів Сергій Дмитренко.

Займання сталося близько 12-ої години.
Постраждало двоє людей.
Орієнтовна площа займання - 150 квадратних метрів.
Під час пожежі задіяли шість одиниць техніки.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую