ye-logo.v1.2

У хмельничанки конфіскують вівчарку, яка покусала працівницю пошти

Суспільство 1603
Тварина вкусила поштарку за руку та живіт
Тварина вкусила поштарку за руку та живіт. Фото: ілюстративне pixabay.com

Власниця собаки стверджувала, що нічого не знає про обставини події.

Нещодавно Хмельницький міськрайонний суд визнав місцеву жительку у порушенні правил тримання собак і котів. Причиною стало те, що її вівчарка покусала працівницю пошти. Як наслідок жінку не лише оштрафували, а й конфіскували пса. Про це свідчить судова постанова винесена 9 грудня.

За її текстом, сама подія сталася 5 жовтня в одному з дворів обласного центру. Як пояснила потерпіла, вона працює поштаркою і саме того дня розносила пенсію. Коли вона вийшла з будинку, на неї налетіла вівчарка. Вона вибігла з воріт, з яких саме виїжджала машина. Тварина вкусила жінку за руку та живіт. Тому поштарка звернулась у травмпункт та поліцію.

Обвинувачена, яка працює фізично особою-підприємцем і має другу групу інвалідності, підтвердила, що вівчарка дійсно належить їй. Одна вона пояснила, що нічого не знає про обставини події, адже на той час перебувала у санаторії.

Зрештою Хмельницький міськрайонний суд визнав піжприємицю винною за частиною 2 статті 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил тримання собак і котів). Тому орган правосуддя постанови стягнути з неї 51 гривню штрафу та конфіскувати собаку. Однак суд звільнив жінку від сплати понад 420 гривень судового збору, адже вона має другу групу інвалідності.

Читайте також: На Хмельниччині під логотипами світових брендів продавали фальсифікований алкоголь

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую