ye-logo.v1.2

У Городку за «стоячих» пасажирів хотіли оштрафувати водія автобуса

Суспільство 1117
Городоцький суд не побачив у діях водія автобуса ознак адміністративного правопорушення
Городоцький суд не побачив у діях водія автобуса ознак адміністративного правопорушення. Фото: ілюстративне uk.wikipedia.org

Однак чоловік переконував, що вони стояли, бо готувалися до виходу перед зупинкою.

Таку справу щодо порушення правил карантину нещодавно розглянув Городоцький районний суд. Однак орган правосуддя не отримав від правоохоронців належних доказів, які підтверджують провину водія автобуса. Про це йдеться у постанові, винесеній 14 грудня.

За її текстом, вранці 16 листопада у Городку на вулиці Грушевського правоохоронці зупинили автобус марки «Mercedes-Benz». У той день його водій здійснював регулярні пасажирські перевезення за маршрутом Іванківці-Хмельницький. Правоохоронці виявили, що в автобусі передбачено 24 місця для сидіння, а водій перевозив вісім людей, якій стояли у салоні.

На думку, працівників поліції таким чином водій порушив правила постанови Кабміну щодо протидії COVID-19. Тому на нього склали протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

На судове засідання чоловік не з’явився, але надіслав суду письмові пояснення. Водій заперечив свою провину. Він пояснив, що «стоячі» пасажири дійсно були в автобусі, але саме тоді вони готувалися до виходу перед зупинкою. Також чоловік попросив провести розгляд справи без його присутності.

Розглянувши наданий правоохоронцями відеозапис, суд встанови, що у салоні автобусу дійсно стояло восьмеро людей. Проте з нього не зрозуміло, чи на той час всі місця для сидіння були зайняті. Також інспектори поліції не долучили пояснень свідків і не вказали, чи 24 місця — це загальна місткість автобуси або лише сидячі місця.

Тому Городоцький районний суд поставив закрити цю справу через відсутність у діях водія ознак адміністративного правопорушення.

Наразі ця постанова не набула остаточної законної сили, адже на неї можна подати апеляцію впродовж десяти днів з дати її винесення.

Читайте також: У хмельничанки конфіскують вівчарку, яка покусала працівницю пошти

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую