ye-logo.v1.2

У садочках і школах Хмельницького зросте вартість харчування

Суспільство 4028
Якою буде вартість харчування у школах да садочках Хмельницького в 2021 році
Якою буде вартість харчування у школах да садочках Хмельницького в 2021 році. Фото: ілюстративне з архіву

Після канікул батьки хмельницьких дітлахів платитимуть за харчування більше.

У Хмельницькому та навколишніх селах, які увійшли до складу Хмельницької територіальної громади, з початком нового року зміниться вартість харчування у дитячих садках та школах. Про це сьогодні, 23 грудня, розповів міський голова Олександр Симчишин. 

«Ми підвищуємо вартість харчування в початковій школі до 16 гривень та в дитсадочку до 30 гривень. Так само ми забезпечуємо харчування та наші вимоги в селах, які увійшли до складу територіальної громади, - зазначив Олександр Сергійович. – Також ми виплачуємо далі фонд на кожну дитину в дитсадочку і кожного учня в школі. У тому числі, і в тих навчальних закладах, які розташовані в навколишніх селах. У них ніколи такого не було, тепер вони так само отримують 450 гривень на дитину в дитсадочку та 350 гривень на учня в школі».

Також, як додав, очільник міста, у 2021 році з міського бюджету забезпечать 30% надбавки за престижність для всіх освітян територіальної громади. 

Нагадаємо, у 2020 році з міського бюджету на сніданки школярів 1-4 класів виділяють по 15 гривень, за обіди платять батьки - теж 15 гривень. Вартість харчування у садочках Хмельницького наразі складає 28 гривень. Місто з цієї суми відшкодовує 40 відсотків вартості, батьки платять – 60 відсотків. 

Читайте також: Коронавірус в освіті. Ситуація в школах Хмельниччини.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую