ye-logo.v1.2

У Хмельницькому збудували центр для людей, які потребують цілодобового догляду

Суспільство 2233
Відділення збудували на вулиці Перемоги, 7А при міському територіальному центрі соціального обслуговування
Відділення збудували на вулиці Перемоги, 7А при міському територіальному центрі соціального обслуговування. Фото: пресслужби Хмельницької міської ради

Термін перебування людини у цьому відділенні становитиме від однієї доби до трьох місяців.

Вчора, 24 грудня, в обласному центрі на вулиці Перемоги, 7А відкрилося відділення денного та цілодобового тимчасового перебування при міському територіальному центрі соціального обслуговування.

За інформацію пресслужби Хмельницької міської ради, це відділення розраховане на одночасне обслуговування 15 людей. Сюди прийматимуть хмельничани похилого віку, людей з інвалідністю та осіб, які опинилися у складних життєвих ситуаціях і потребують денного або цілодобового догляду.

Для них облаштували одномісні та двомісні кімнати зі санвузлом, душем або ванною та функціональними ліжками. Також є пральня, харчовий вузол, приміщення для фізичної та психологічної реабілітації, маніпуляційна. Тут добудовано з окремим входом й 40 місць для Університету третього віку.

Термін перебування людини у цьому відділенні становитиме від однієї доби до трьох місяців.

У відділенні облаштовані одномісні та двомісні кімнати. Загалом воно розраховане не одночасне перебування 15 людей. Фото: пресслужби Хмельницької міської ради

У відділенні облаштовані одномісні та двомісні кімнати. Загалом воно розраховане на одночасне перебування 15 людей. Фото: пресслужби Хмельницької міської ради

«Мета функціонування відділення досить широка. Наприклад, здійснення денного та цілодобового догляду та короткотермінова допомога сім’ям у догляді за лежачими хворими членами родини на час проведення ремонту чи усунення інших проблем у помешканні, — розповідає Хмельницький міський голова Олександр Симчишин. — А також створення умов для тимчасового відпочинку сім’ї, яка здійснює догляд за хворими чи літніми членами родини, забезпечення хмельничан, які опинилися у кризових ситуаціях, тимчасовим цілодобовим доглядом. Зокрема, під час оформлення у стаціонарні заклади постійного перебування».

У пресслужбі міської ради додають, у відділенні надаватимуть послуги денного догляду, соціальної адаптації, цілодобового догляду та на покращення стану здоров’я. Наприклад, насичення організму киснем, підтримка опорно-рухового апарату, фітотерапія, ароматерапія… За потреби людей забезпечуватимуть не лише дахом над головою та харчуванням, а й засобами гігієни, обладнанням для пересування.

Загальна вартість благоустрою прилеглої території, будівництва та облаштування приміщення відділення при терцентрі склала понад 10 мільйонів гривень.

Читайте також: У Хмельницькому хочуть застрахувати медиків, які ризикують захворіти на коронавірус

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую