ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому хочуть застрахувати медиків, які ризикують захворіти на коронавірус

Здоров'я 1081
Страхування медиків має проходити за кошти місцевої скарбниці
Страхування медиків має проходити за кошти місцевої скарбниці. Фото: ілюстративне pixabay.com

Загалом заплановано застрахувати майже тисячу медичних і немедичних працівників.

23 грудня депутати прийняли бюджет Хмельницької міської територіальної громади на 2021 рік. У ньому також передбачили кошти для забезпечення страхування медичних і немедичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я, які під час виконання професійних обов’язків ризикують інфікуватися COVID-19.

За словами Хмельницького міського голови Олександра Симчишина, 642 тисячі 850 гривень розподілили між різними комунальними медзакладами громади. За ці кошти заплановано застрахувати 989 працівників. Зокрема, лікарів, медсестер і молодший медичний персонал інфекційної та міської лікарень і міського пренатального центру.

Також під страхування підпадуть працівники мобільних бригад, які відбирають у людей матеріали для тестування на COVID-19, та сімейні лікарі й медсестри місцевих амбулаторій.

«Працівники медзакладів, які працюють в умовах підвищеної небезпеки інфікуватися COVID-19, будуть застраховані за кошти міського бюджету, — каже міський голова. — Така страховка передбачатиме виплату у разі захворювання під час виконання професійних обов’язків, а також, не дай Боже, — у разі смерті від COVID-19».

Нагадаємо, що Олександр Симчишин розповів, що у дитсадках і школах Хмельницького та сіл, які увійшли до територіальної громади, зросте вартість харчування дітей.

До теми: Міська рада нагородила почесною відзнакою Володимира Смотрителя

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую