ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На що очікувати у 2021 році – прогнози

Суспільство 5261
Астрологи дали свій прогноз на 2021 рік
Астрологи дали свій прогноз на 2021 рік. Фото: з архіву

2020-й перевернув життя українців з ніг на голову, а що обіцяє 2021-й?

Колесо історії невпинно котиться вперед, залишаючи позаду 2020-й рік, який залишиться у пам’яті кожного українця. Він наповнений страхом, невідомістю й невпевненістю про день завтрашній… Світова пандемія забрала життя та здоров’я багатьох людей, нещадно вдарила по економіці країни та кожному громадянину. Хочеться вірити, що 2021-й стане абсолютною протилежністю своєму попереднику. Відомі астрологи та екстрасенси спробували скласти короткий прогноз наступного року: яким він буде, чого чекати?

Астролог Олена Осипенко передбачає, що рік Білого Металевого Бика буде трохи спокійніший та не готує складних життєвих випробувань. Впродовж 2021-го буде більше сприятливих періодів, менше ретроградних планет й нормальна кількість місячних та сонячних затемнень. За прогнозом Олени Осипенко, в новому році Україні вдасться зійти на вершину науково-технологічного прогресу. Вчені винайдуть щось нове, завдяки чому Україна опиниться на новому рівні розвитку. Китайський символ прийдешнього року – вимогливий, рішучий, працьовитий та наполегливий, але, водночас, вимогливий та гнівливий. Цьогоріч астролог радить не боятися здобувати нові знання, завдяки яким вдасться отримати хороший дохід.

«Україна перебуває у змінному стані через вплив Плутона, – зауважує астролог Людмила Халанська. – Через помилки та втрати українці продовжують шукати свій шлях. У рік Бика до Плутона приєднається Уран, який принесе несподіванки та непередбачуваності». За словами Людмили Халанської, в новому році на Україну чекає кілька хороших сюрпризів, які підкажуть сценарій, за яким рухатися далі. Хоч 2020-й був дуже складний, проте завдяки сприятливому розташуванню Юпітера Україні вдалося уникнути низки катастроф. У новому році ця планета зміститься й не зможе захищати країну. У травні-вересні, за думкою Халанської, виникатимуть ситуації, які вимагатимуть негайного вирішення. 2021-й – рік активних, рішучих дій, який змусить миттєво реагувати на доленосні виклики. 

Астролог Влад Росс вважає, що рік Металевого Бика обіцяє Україні великі можливості, інвестиції та зміцнення національної валюти. «Є вірогідність того, що прихід до влади Джо Байдена в США допоможе врегулювати ситуацію на Донбасі. Вдасться підписати мирні домовленості, завдяки яким конфлікт між Україною та Росією завершиться. Цей рік стане переломним. Він дасть старт економічному зростанню України», – запевняє астролог.

Ясновидиця Альона Курилова у своєму передбаченні не деталізує жодної події. Екстрасенс запевняє, що на сході країни військовий конфлікт триватиме ще довго. Найважчим, за її словами, буде період від початку серпня до середини вересня. Україні вдасться створити нові партнерські зв’язки, які допоможуть зменшити кількість жертв на Донбасі. Альона Курилова прогнозує можливий розпад Європейського Союзу, що стане причиною загострення стосунків всередині країни.

Переломний період у житті держави пророкує астролог Марина Скаді. «У 2021 році в Україні відбудеться низка змін в політичному та економічному житті, – продовжує астролог. – Виникатимуть ситуації, які допоможуть зрозуміти, чи готова держава жити за власним сценарієм. Впродовж року можливі мирні протести та перезавантаження влади.

Взимку економіка дещо впаде, але влітку зможе піднятися. У січні 2020-го Сатурн з’єднався з Плутоном в Козорозі – це дуже важлива подія в астрології, яка трапляється раз у 30 років й приносить глобальні події. Можна вважати, що це коронавірус». Взимку 2021-го Сатурн та Юпітер поступово відходитимуть від Плутона, відповідно, ситуація з пандемією налагоджуватиметься. Астролог передбачає, що у квітні 2021-го світу вдасться поступово повернутися до звичного життя, а до кінця року Україна подолає ковідну кризу. Щодо ситуації з Кримом та Донбасом, то кардинальних змін не буде, але вдасться провести низку переговорів, які врегулюють життя по обидва боки лінії розмежування.

За прогнозом карпатських мольфарів, 2021-й стане для України успішним. Державі вдасться піднятися з колін та зробити хороший старт економіки та соціальної сфери.

Підготувала Катерина СТУЧІНСЬКА.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую