ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на вікенд: новорічні вихідні без снігу та сонця

Суспільство 665
На жаль, у перші дні 2021 року ми не побачимо снігу
На жаль, у перші дні 2021 року ми не побачимо снігу. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Впродовж цього вікенду зберігатиметься переважно «плюсова» температура.

У перші дні 2021 року жителям Хмельницької області не варто очікувати на сніг. Єдиними можливими опадами у Новорічну ніч і першу половину 1 січня буде хіба що дрібний дощ. А наступні дні, 2-3 січня, буде похмуро. Також у цей вікенд температура повітря здебільшого навіть не досягатиме навіть нуля градусів.

Синоптик Наталка Діденко зазначає, що новорічна погода у більшості областей країни буде весняною. Загалом по Україні 1 січня температура повітря коливатиметься на рівні 1..5 градусів вище нуля. Незначний мороз можливий у східних областях та Карпатах. Найтепліший перший день року передбачається у південній частині, а у Криму повітря взагалі прогріється до +14 градусів. У Новорічну ніч та 1 січня варто очкувати на дощ.

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру, 1 січня на всій території Хмельницької області вночі та вдень пройдуть дощі. Нічна температура повітря коливатиметься на рівні +2..+4 градусів, а денна — +4..+6.

«У Хмельницькому впродовж 1 січня небо буде вкрите хмарами. Вночі піде дрібний дощ, який ще до ранку закінчиться. Більше опадів не передбачається. Максимальна денна температура становитиме 6 градусів вище нуля», — повідомив сайт «Синоптик».

Натомість 2 січня у Хмельницькій області буде без опадів та здебільшого похмуро. Як зазначає Український гідрометеорологічний центр, нічна температура повітря у суботу коливатиметься на рівні 0..+2 градусів, а денна — +3..+5.

«2 січня у Хмельницькому вдень небо затягнеться хмарами, але ранок і вечір мають бути переважно ясними. Без опадів. Максимальна денна температура становитиме +4 градуси», — зазначено на сайті «Синоптик».

У Хмельницькій області похмура погода без опадів протримається й 3 січня. Це підтверджує інформація на порталі Українського гідрометеорологічного центру. У неділю нічна температура повітря коливатиметься на рівні 0..+2 градусів, а денна — +3..+5.

«З самого ранку 3 січня небо у Хмельницькому вкриється хмарами, які протримаються до кінця дня. Без опадів. Вдень повітря прогріється до 4 градусів визе нуля», — додав сайт «Синоптик».

Читайте також: Новорічна ніч у Хмельницькому: чи працюватиме святкове містечко

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую