ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницький ведмідь Балу не ліг у сплячку

Суспільство 2345
Балу живе сам у клітці в парку Чекмана
Балу живе сам у клітці в парку Чекмана. Фото: ілюстративне з архіву

Тому сприяє тепла погода.

У зоокутку в парку Чекмана, що у Хмельницькому, крім свійських тварин, є й хижі. Це чотирирічний ведмідь Балу. Не так давно його батьків Алісу та Тімку відправили на реабілітацію у Запорізьку область, а Балу  залишився у хмельницькому парку.

Як розповідає директор КП «Парки та сквери» Олександр Боднарчук, ведмідь, як і минулого року, у сплячку не впадав.

«У сплячку як таку він не лягав. Балу дрімає, час від часу виходить на вулицю, походить, поїсть і знов лягає. У глибоку сплячку не впадав. Такі природні умови не впливають на його здоров'я», - каже Олександр Петрович. 

Раціон з переходом на зиму йому дещо змінили. Балу не щодня виходить на вулицю, але все ж з'являється, то його годують м’ясом, морквою, буряком, інколи яблуками, варять кашу.

Балу час від часу виходить на вулицю. Сьогодні - не той день
Ведмідь не впав у зимову сплячку, а лиш періодично дрімає та прогулюється

«Стараємось йому давати більше риби й жиру, щоб  був жировий запас, аби підтримувати форму. Загалом тварина себе почуває добре», - додав директор.

Олександр Боднарчук розповідає, що віддавати тварину у якісь реабілітаційні центри не збираються, бо в тому немає потреби. Балу молодий і здоровий ведмідь, за ним належним чином доглядають.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую