ye-logo.v1.2

Прокуратура оскаржує дії сільської ради зі Славутського району

Суспільство 869
На думку прокуратури, представники сільської ради створили умови для неефективного використання бюджетних коштів
На думку прокуратури, представники сільської ради створили умови для неефективного використання бюджетних коштів. Фото: ілюстративне пресслужби Хмельницької обласної прокуратури

Під час обрання переможця тендеру замовник відхилив пропозиції, які на 210 тисяч гривень були меншими.

Хмельницька обласна прокуратура подала позов до суду, щоб визнати недійсним договір між однією зі сільських рад Славутського району та підрядником. Його сума складає 7,5 мільйона гривень. На думку правоохоронців, представники органу місцевого самоврядування створили умови для неефективного використання бюджетних коштів.

За інформацією пресслужби Хмельницької обласної прокуратури, у липні минулого року одна зі сільських рад на території Славутського району (в прокуратурі не конкретизують назву ради — авт.) провела тендер на проведення капітального ремонту центру надання соціально-культурних та адміністративних послуг. Переможцем стала фізична особа-підприємець, яка запропонувала за свої послуги 7,5 мільйона гривень.

«Проте що під час проведення тендеру замовник відхилив вигідніші пропозиції решти учасників. Запропонована ціна інших потенційних підрядників була меншою на 210 тисяч гривень. Такими діями сільська рада обмежила конкуренцію та створила умови для неефективного використання бюджетних коштів», — зазначили у прокуратурі.

Тому Хмельницька обласна прокуратура домагається у суді визнати недійсним і розірвати укладений між сільською радою та підрядником договір. Наразі цей позов перебуває на розгляді господарського суду Хмельницької області.

Читайте також: Січневий локдаун: що дозволено та заборонено під час посиленого карантину

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую