ye-logo.v1.2

Підприємцю присудили сплатити штраф за використання праці неповнолітнього

Суспільство 644
Суд забов\'язав підприємця сплатити штраф
Суд забов'язав підприємця сплатити штраф. Фото: pixabay.com

Сума штрафу – 47 тисяч гривень.

Хмельницький окружний адміністративний суд підтвердив законність дій управління Держпраці області щодо накладення штрафу на підприємця. Як повідомляють у пресслужбі управління,  бізнесмен використовував працю неповнолітнього офіційно неоформленого працівника.

«Зокрема, в серпні минулого року, під час інспекційного відвідування було встановлено, що підприємець допустив найманого працівника  до роботи без укладення трудового договору. Оскільки працівник не досяг повноліття, виявлено, що спеціальний облік осіб до 18 років також не здійснювався», - йдеться у повідомленні.

Відповідно до письмових пояснень роботодавця, продавав безалкогольні напої біля магазину, де здійснює господарську діяльність підприємець. При цьому графік роботи для неповнолітнього працівника передбачав робочий час з 10-00 до 19-00 години.

Вищевказані факти свідчать про порушення низки вимог Кодексу законів про працю України. На підставі акта інспекційного відвідування про виявлення порушень законодавства про працю неповнолітніх в частині оформлення трудових відносин у жовтні 2020 року прийнято рішення про накладення на підприємця фінансової санкції в розмірі 47 230 гривень. Тепер правомірність цього рішення підтвердив суд.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую