ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на 13 січня: Хмельниччину зачепить циклон

Суспільство 1678
Температура повітря втримається на позначці з «мінусом» уночі та близько нуля - удень
Температура повітря втримається на позначці з «мінусом» уночі та близько нуля - удень. Фото: з архіву

Очікується сніг.

На Хмельниччину, як і в Україну загалом, йде справжня зима. Уже завтра, 13 січня, очікується сніг. Сильних морозів поки на цей день не прогнозують, однак температура повітря втримається на позначці з «мінусом» уночі та близько нуля - удень.

Так, за прогнозами Українського гідрометеоцентру, сніг очікується практично на усій території області. Нічна температура повітря опуститься подекуди до 4-х градусів морозу, удень – від одного з позначкою «мінус» до одного – з «плюсом».

Ресурс «Синоптик» прогнозує сніг на Хмельниччині у другій половині дня. Денна температура очікується в межах одного морозу, уночі – до 3-х з позначкою «мінус».

«До нас несеться циклон, - пише синоптик Наталка Діденко. - Вже найближчої ночі цей південний циклон суттєво ускладнить погоду в південній частині України - дощ, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, ожеледь, ожеледиця, сильний, до штормового, північно-східний вітер. Сніг випадатиме завтра також у західних областях України, «хвости» атмосферних фронтів іншого циклону, північного, посіватимуть снігом та ліпитимуть часом мокрим снігом».

Утім, за її прогнозом в західній частині поки що температура повітря вдень навіть перевищуватиме нуль градусів. Повітряна маса арктичного походження почне запливати в Україну з 14-го січня, розпочне з північних областей.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую