ye-logo.v1.2

Підвищення тарифів: Хмельницька облрада розгляне звернення до центральної влади

Суспільство 1890
Позачергова сесія обласної ради запланована на 15 січня
Позачергова сесія обласної ради запланована на 15 січня. Фото: ілюстративне з архіву редакції

На позачерговій сесії депутати облради мають дати свою оцінку підвищенню тарифів на енергоносії.

Сьогодні, 12 січня, голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк підписала розпорядження про скликання позачергової сесії облради.

Згідно з опублікованим документом, позачергову сесію Хмельницької облради заплановано провести у п’ятницю, 15 січня, об одинадцятій годині. На розгляд депутатів буде винесено звернення до президента, Кабміну і Верховної Ради щодо підвищення тарифів на електроенергію та природний газ.

Як зазначив на своїй сторінці у фейсбуці перший заступник голови Хмельницької облради Володимир Гончарук, позачергову сесію скликаюсь у відповідь на протести, які проходять у різних частинах країни.

«Протести проходять через різке підвищення цін на газ, його транспортування, скасування пільгових тарифів на електроенергію: на перших 100 кВт, 30% знижки для міст супутників-АЕС, пільгового тарифу для управлінських компаній, гуртожитків… Хмельницька обласна рада збереться 15 січня на позачергову сесію, щоб висловити свою позицію. Впевнений у спільній позиції депутатів!», — заявив Володимир Гончарук.

Нагадаємо, 10 січня жителі Кам’янця-Подільського вийшли на акцію протесту проти зростання тарифів на електроенергію та газопостачання.

До теми: З 1 січня змінили тариф на електроенергію: якою буде ціна для населення

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую