ye-logo.v1.2

Дітей «чорнобильців» «надурили» із харчуванням

Суспільство 2312

Перевіркою, проведеною Генеральною прокуратурою України, виявлено порушення прав дітей, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на безоплатне харчування у Тернопільській та Хмельницькій областях.

Встановлено, що всупереч вимогам Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» 4 тисячам дітям такої категорії, які навчаються в загальноосвітніх школах цих областей, не забезпечено гарантоване державою безоплатне харчування. За повідомленням прес-служби Генпрокуратури України, грошові компенсації за відсутність безоплатного харчування зазначених учнів батькам не виплачено.
Тому Генеральною прокуратурою України внесено припис Міністерству соціальної політики України. На виконання якого міністерством регіональним управлінням праці та соціального захисту направлено майже 1,5 мільйона гривень для здійснення виплат за квітень–травень поточного року. Регіональні управління зобов’язано здійснити виплати грошової компенсації батькам дітей.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую