ye-logo.v1.2

Обласні депутати просять відмінити локдаун і передати право приймати рішення щодо обмежень на місця

Суспільство 968
Депутати просять повернути адаптивний карантин і дозволити приймати рішення щодо обмежень місцевим комісіям ТЕБ і НС
Депутати просять повернути адаптивний карантин і дозволити приймати рішення щодо обмежень місцевим комісіям ТЕБ і НС. Фото: Андрія Ящишена

Відповідне звернення депутати Хмельницької обласної ради підтримали сьогодні, 15 січня.

Звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Верховної Ради України, президента України, Кабінету Міністрів України щодо врегулювання питання послаблення карантину підтримали 34 обранці.

У зверненні депутати зазначили, що запроваджений жорсткий карантин є не доречним, оскільки впровадження невиправданих карантинних бар'єрів та обмежень призведе до того, що і роботодавці, і працівники, які є жителями Хмельниччини, залишаться без місця роботи та засобів для існування. Крім того, статистика захворюваності на COVID-19, станом на сьогоднішній день, значно зменшилася порівнюючи з попередніми місяцями.

«Прийняті поспішні рішення Уряду України завдадуть непоправної шкоди економіці України, а обласний бюджет втратить значну частину надходжень, що фактично призведе до неможливості належного забезпечення життєдіяльності області. Необґрунтована «паніка» окремих посадових осіб та їх бажання показати свою «роботу» в боротьбі з пандемією матиме неминучим наслідком масове зубожіння населення та нестиме реальну загрозу стабільності в суспільстві. Відсутність коштів у населення призведе до важких соціально-економічних наслідків та спровокує соціальну напругу в області», - зазначено у зверненні.

У зверненні зазначено, що «наджорсткі заходи, які впровадженні Урядом України вбачаються надмірними та згубними для економіки країни в цілому та для нашої області».

Під час обговорення депутати запропонували також зазначити у зверненні, що можливість приймати рішення щодо карантинних заходів потрібно повернути обласним комісіям ТЕБ і НС.

Зазначимо, що сьогодні депутати Хмельницької обласної ради прийняли  звернення щодо підвищення тарифів.

Читайте також: Новий санітарний регламент: хто з учнів потребує підвезення до школи

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую