ye-logo.v1.2

На Хмельниччині оштрафували власника магазину ритуальних товарів за порушення карантину

Суспільство 2593
На підприємця суд наклав 17 тисяч гривень штрафу
На підприємця суд наклав 17 тисяч гривень штрафу. Фото: ілюстративне pixabay.com

Підприємець продовжував приймати відвідувачів під час дії карантину вихідного дня.

Наслідки торішнього карантину вихідного дня знову про себе нагадали. Цього разу — призначенням штрафних санкцій для його порушників. Так, 12 січня цього року Дунаєвецький районний суд визнав винним у порушенні карантину власника місцевого магазину з продажу ритуальних товарів.

Згідно з тестом судової постанови, правопорушення працівники поліції зафіксували 21 листопада минулого року. Вони виявили, що попри запровадження карантину вихідного дня в Дунаївцях продовжує працювати й приймати відвідувачів один з місцевих магазинів, який спеціалізується на торгівлі ритуальними товарами.

Оскільки це є порушенням тогочасної редакції постанови Кабміну щодо протидії COVID-19, працівники поліції склали на власника закладу торгівлі протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

Під час судового засідання власник магазину визнав свою провину та розкаявся у вчиненому. Він пояснив, що знав про запровадження карантину вихідного дня. Одна він відкрив свій магазин після телефонного дзвінка своїх клієнтів. Він це зробив, щоб вони могли подивитися на пам’ятники.

«Також чоловік вказав, що на той час необхідності в роботі магазину не було, адже не продає першочергові ритуальні товари», — зазначено у постанові з посиланням на свідчення обвинуваченого.

Таким чином Дунаєвецький районний суд визнав місцевого підприємця винним у порушенні карантину та постановив стягнути з нього 17 тисяч гривень штрафу. Також чоловік має сплатити 454 гривень судового збору.

Наразі ця постанова не набула остаточної законної сили, адже може бути оскаржена впродовж десяти днів з дати її винесення.

Нагадаємо, обмеження карантину вихідного дня діяли суботами та неділями з 14 до 29 листопада минулого року. Нині ж актуальними є заборони локдауну, який запроваджений урядом на термін з 8 до 24 січня включно.

Читайте також: Обласні депутати просять відмінити локдаун і передати право приймати рішення щодо обмежень на місця

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую