ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на 20 січня: мороз зійде нанівець

Суспільство 1217
Дрібний сніг очікується у першій половині дня, а потім, з невеликою перервою, і у вечері
Дрібний сніг очікується у першій половині дня, а потім, з невеликою перервою, і у вечері. Фото: Даші Пастернак

Середа стане переломним днем у плані погоди.

У середу, 20 січня на Хмельниччині ще буде морозно. Проте таких «мінусів», які трималися останні декілька днів, уже не буде. Середа стане переломним у плані погоди днем від морозів до потепління.

За прогнозами Українського гідрометеоцентру, уночі ще приморозить до 10-12 з позначкою «мінус». Утім, вдень холоднеча послабиться і температура повітря сягатиме 2-х градусів морозу, а подекуди впаде до «нуля». День буде ясний, уночі можливий дрібний сніг.

Ресурс «Синоптик» прогнозує дрібний сніг у першій половині дня, а потім, з невеликою перервою, і у вечері. Мороз з ночі поступово слабшатиме, і з восьми градусів поступово зійде нанівець: увечері стовпчики термометра подекуди показуватимуть «нуль» градусів.

А от ресурс «rp5.ua» все же прогнозує «мінуси» і впродовж дня, і увечері – не менше 3-х градусів морозу. А також попереджає про туман, сніг та ожеледицю після 18-ї години.

Синоптик Наталка Діденко каже, що поступове потепління почнеться якраз з Заходу. І там завтра подекуди буде вже навіть відлига. А 21-22 січня потепління з «плюсами» охопить практично всю територію України. А оскільки зміна погоди, як правило, супроводжується різкими перепадами температурного тиску, тож варто подбати про своє здоров’я.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую