ye-logo.v1.2

У хмельницьких тролейбусах працюють контролери

Суспільство 1471
Пільговики можуть отримати електронний квиток безкоштовно
Пільговики можуть отримати електронний квиток безкоштовно. Фото: автора

Контрольна служба перевіряє наявність квитків.

У Хмельницькому з 1 січня 2021 року планували ввести в обіг електронний квиток для пільгових категорій населення. Але через локдаун та приєднання до Хмельницького навколишніх сіл не всі мали змогу їх отримати, тому вирішили відтермінувати цей процес.

«Частина людей, особливо ті, які проживають в селах, що долучилися до громади, не мали можливості отримати квитки. Бази даних громадян цих пільгових категорій місто отримало лише на початку року. Тому ми тоді прийняли рішення відтермінувати цей процес до 1 лютого. Отже, з 1 лютого картка вже є обов’язковою для усіх пільговиків, які користуються транспортом КП «Електротранс». Її потрібно провести по валідатору одразу після входу», - зазначив заступник Хмельницького міського голови Микола Ваврищук під час онлайн-прийому громадян.

За його словами, окрім картки, громадянин при собі також має мати посвідчення. Саме електронний квиток в парі  з посвідченням  дозволяють пільговикам користуватись комунальним громадським транспортом безкоштовно.

«Наразі видано близько 42 тисяч квитків при загальній кількості 61 тисячі пільговиків у місті та 9 тисяч у селах громади. З 1 лютого, якщо пільговик не має картки, то змушений платити за проїзд. Звертаюся до усіх з проханням отримати електронну картку пільговика. Усі громадські приймальні уже відчинені після локдауну, можна вільно звернутись і отримати картку безкоштовно», - каже заступник міського голови.

Додає, що хмельничани більше пів року мали часу аби отримати електронний квиток. Однак далеко не всі поставились серйозно до цього питання, тому біля відділень соцзахисту утворювались черги.

«Наступний етап впровадження електронного квитка - це започаткування платної такої картки. Ми пануємо замінити велику частину кондукторів і ввести контрольну службу. Зараз контролери уже працюють у тестовому режимі й перевіряють, чи валідовані квитки і чи всі пасажири сплатили за проїзд»,- розповідає Микола Ваврищук.

Купити електронний квиток і сплачувати ним за проїзд решта мешканців громади (не пільговики) зможуть навесні. Попередньо оголосять місця, де їх реалізовуватимуть.

Видачу проводять громадські приймальні Управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання:

- вул. Перемоги, 10Б;

- вул. Шевченка, 99;

- вул. Інститутська, 18;

- вул. Проскурівська, 56;

- вул. Проскурівського підпілля 32

та Центр надання адміністративних послуг:

- вул. Соборна 16;

- вул. Грушевського 86.

Документи, необхідні для отримання електронного квитка:

- паспорт громадянина України;

- індивідуальний податковий номер;

- документ, що підтверджує право на пільговий проїзд.

Прийом громадян проводиться:

понеділок, вівторок, середа, четвер - з 8.00 до 17.00; у п’ятницю з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00.

Читайте також: Симчишин звільнив директора «Електротрансу»

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую