ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Симчишин звільнив директора «Електротрансу»

Суспільство 14038
Віктора Паламарчука міський голова звільнив 4 січня
Віктора Паламарчука міський голова звільнив 4 січня. Фото: ілюстративне з архіву редакції

На цій посаді Віктор Паламарчук працював з квітня 2011 року.

Сьогодні, 11 січня, на сайті Хмельницької міської ради було опубліковано розпорядження міського голови про звільнення Віктора Паламарчука з посади директора комунального підприємства «Електротранс». Цей документ Олександр Симчишин підписав 4 січня.

Згідно з текстом розпорядження, Віктора Паламарчука звільнили з посади директора «Електротрансу» 4 січня. Підставою стало «закінченням терміну дії контракту».

На сайті міської ради також вказано, що Віктор Анатолійович працював очолював КП «Електротрансу» з квітня 2011 року. Тоді його директором підприємства призначив попередній міський голова Сергій Мельник.

У грудні минулого року Віктор Паламарчук опублікував електронну декларацію перед звільненням. Вона охоплює період з 1 січня до 11 грудня 2020-го. Кореспонденти сайту «Є» дослідили, що задекларував вже колишній керівник «Електротрансу».

Огляд задекларованих статків і доходів Віктора Паламарчука

Нерухомість. Віктор Паламарчук мав у власності три земельні ділянки у селі Михайлівка Рівненська область, звідки він родом. У Хмельницькому разом з членами своєї сім’ї володів квартирою площею 74,6 квадратних метрів. Крім того, його дружина мала земельну ділянку, яка розташована в обласному центрі.

Автотранспорт і дорогоцінності. У декларації — відсутні.

Корпоративні права. Віктор Паламарчук мав у власності 57,08 відсотка від загального капіталу товариства з обмеженою відповідальністю «Агріко». За інформацією ресурсу «YouControl», Віктор Анатолійович також вказаний співзасновником та одним з кінцевих бенефіціарних власників цього товариства. ТОВ «Агріко» зареєстроване у Хмельницькому та спеціалізується на гуртовій торгівлі деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням.

Доходи та грошові заощадження. Торік Віктору Паламарчуку на посаді директора КП «Електротранс» нарахували 350 тисяч 835 гривень зарплатні. Також він задекларував 29 тисячі 578 гривень доходу від надання майна в оренду та 64 тисячі 188 гривень. Єдиним доходом його дружини Ольги Паламарчук у 2020 році вказано 23 тисячі 700 гривень пенсії.

На банківських рахунках у 2020 році Віктор Паламарчук загалом зберігав 116 тисяч 702 гривні. Натомість його дружина у банку тримала 79 тисяч 820 гривень, а готівкою — 240 тисяч гривень.

Читайте також: У Хмельницькому пільговики без електронного квитка сплачуватимуть за проїзд

Коментарі:

Lilian Forestry 12.01.2021 06:50

А, це той чувак, котрий рогатими командував? Так зрозумiленько.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую