ye-logo.v1.2

За два тижні на Хмельниччині виявили понад шістдесят рибних правопорушень

Суспільство 723
Матеріали справ готуються для передачі до судів за місцем скоєння правопорушення
Матеріали справ готуються для передачі до судів за місцем скоєння правопорушення. Фото: Хмельницького рибоохоронного патруля

Сума збитків склала близько 15 тисяч гривень.

За два тижні державні інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля зафіксували 65 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів.

«У період з 15 до 28 січня 2021 року складено 17 протоколів за частиною 4 статті 85, 27 - за частиною 3 статті 85 т а дев’ять – за чатиною 1 статті 88 - 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Крім того, оформлено 12 актів виявлення та вилучення безхазяйного майна», - йдеться у повідомленні пресслужби.

У порушників вилучено 101 одиницю заборонених знарядь лову. Накладено штрафів на суму 2 463 гривень. Водночас збитки, завдані рибним запасам, склали 14 875 гривень.

«Наприклад, 21 січня під час здійснення рейдів Хмельницький рибоохоронний патруль викрив мешканця, який здійснював незаконний вилов риби забороненим знаряддям – сіткою. Інцидент стався на річці Случ у селі Воронківці Хмельницького району. Громадянин виловив 10 карасів сріблястих, 1 ляща та 1 щуку. Збитки, завдані водним біоресурсам, становлять 680 гривень», - зазначають у рибоохоронному патрулі.

19 січня на ринку у Летичіві патруль викрив порушників, які продавали рибу без відповідних документів, а саме: 10 кілограм карася та 10 кілограм товстолоба. На осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення за частною 1 статті 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Довідкова інформація: Розрахунок за незаконне добування водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах здійснюється відповідно до постанови КМУ від 21 листопада 2011 року «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди внаслідок незаконного добування або знищення цінних видів водних біоресурсів». Так, компенсація за один незаконно виловлений екземпляр карася сріблястого – 17 гривень, ляща – 170 гривень, щуки- 340 гривень, краснопірки – 68 гривень.

Читайте також: За день на Хмельниччині виявили майже півтора десятка рибних правопорушень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую