ye-logo.v1.2

У Хмельницькому помер хірург міської лікарні

Суспільство 41748
Влітку медику мало б виповнитися 51 рік
Влітку медику мало б виповнитися 51 рік. Фото: з фейсбуку

Не стало Олега Гвоздовського.

Вчора, 31 січня, в обласному центрі на 51-му році життя помер хірург Хмельницької міської лікарні Олег Гвоздовський.

«Олег Анатолійович – чудовий хірург, професіонал високого рівня, прекрасний сім’янин і товариш. Пам’ять про Олега Анатолійовича, лікаря від Бога і чудової людини, завжди буде в наших серцях», - повідомили у лікувальному закладі, де працював медик.

Як розповів сайту «Є» заступник медичного директора Андрій Моргун, Олег Гвоздовський присвятив близько 28 років життя роботі у міській лікарні. За цей час він став одним з провідних спеціалістів закладу.

«У 1993 році він прийшов у міську лікарню на інтернатуру, а з 1996 року почав працювати лікарем. Все життя пропрацював у хірургічному відділенні № 1. Фахівець високого рівня, має вищу категорію. Олег Анатолійович довгий час, близько 15 років, був відповідальним черговим хірургом. Міг виконувати всі операції, які роблять в нас в віділенні, - поділився Андрій Степанович. – Він хворів коронавірусом. Майже три тижні був у лікарні, перебував в реанімації».

Прощання із лікарем відбудеться в малому залі патанатомічного корпусу обласної лікарні завтра, 2 лютого, з 10:00 до 11:00. Поховають Олега Анатолійовича того ж дня у Новій Ушиці, де він народився.

Лікар близько 28 років пропрацював у міській лікарні.

Нагадаємо, нещодавно у Хмельницькому попрощалися із телеведучим і журналістом Євгеном Семенюком.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую