ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому знизили вартість повірки лічильників холодної води: скільки це тепер коштує

Суспільство 3114
А перед цим з 1 січня для абонентів КП «Хмельницькводоканал» зросли тарифи на централізоване постачання холодної води та водовідведення
А перед цим з 1 січня для абонентів КП «Хмельницькводоканал» зросли тарифи на централізоване постачання холодної води та водовідведення. Фото: ілюстративне water.cn.ua

Обслуговування лічильників ще з 2017 року не входить до тарифу на постачання холодної води.

Комунальне підприємство «Хмельницькводоканал» днями змінило вартість деяких своїх послуг. Зокрема, було вирішено знизити ціну на повірку лічильників холодної води. Про це повідомила пресслужба Хмельницької міської ради.

За її інформацією, відтепер заміна одного лічильника марки КВ-1,5 і ЛК-1,5 з обмінного фонду лічильників, які пройшли державну періодичну повірку, для клієнтів КП «Хмельницькводоканал» коштуватиме 177 гривень 70 копійок. Для порівняння, на початку минулого року вартість цієї послуги становила 187 гривень 20 копійок.

Роботи зі зняття, повірки та встановлення одного лічильника абонента тепер у «Хмельницькводоканалі» оцінюють у 269 гривень 10 копійок. У січні 2020 року ця послуга коштувала 278 гривень 60 копійок.

Натомість роботи з повірки одного лічильника, знятого абонентом коштує 89 гривень 10 копійок. Для порівняння, на початку минулого року вартість цієї послуги становила 98 гривень 70 копійок.

Нагадаємо, з 1 січня для споживачів комунального підприємства «Хмельницькводоканал» зросли тарифи на централізоване постачання холодної води до 13 гривень 14 копійок за метр кубічний та водовідведення до 12 гривень 48 копійок за метр кубічний.

Довідково: згідно з постановою №1344 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з листопада 2017 року повірка лічильників більше не виходить до тарифу на центральне водопостачання та водовідведення, а є окремою платою.

До теми: Вартість комуналки у січні: скільки потрібно платити жителям Хмельницького

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую