ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У ЦНАПі Хмельницької райдержадміністрації надають деякі послуги сервісного центру МВС

Суспільство 1052
Деякі послуги сервісного центру МВС можна отримати у ЦНАПі Хмельницької РДА
Деякі послуги сервісного центру МВС можна отримати у ЦНАПі Хмельницької РДА. Фото: pixabay.com

Посадовці підписали угоду про співпрацю.

Визначений перелік послуги сервісних центрів МВС надаватимуть у Центрі надання адміністративних послуг Хмельницької районної державної адміністрації. Про це повідомляють у пресслужбі регіонального сервісного центру МВС в області.

«Сьогодні, 10 лютого, начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Хмельницькій області Сергій Нагорний та голова Хмельницької районної державної адміністрації Артем Багінським, за участі голови Хмельницької районної ради Олександра Чорнієвича підписали узгоджене рішення, відповідно до якого у центрі надання адміністративних послуг Хмельницької районної державної адміністрації стануть доступні певні послуги сервісних центрів МВС», - йдеться у повідомленні.

Зокрема у ЦНАП можна:

- обміняти посвідчення водія (без складання іспитів);

- отримати нове посвідчення водія замість втраченого або викраденого;

- здійснити державну реєстрацію нового транспортного засобу (без огляду експерта);

- перереєструвати транспортний засіб у зв’язку із зміною найменування та адреси юридичних осіб, прізвища, імені чи по батькові, місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, установлення газобалонного обладнання.

Центр надання адміністративних послуг Хмельницької районної державної адміністрації знаходиться а адресою: місто Хмельницький, вулиця Кам’янецька, 122/2. Згідно з іфномрацією на сайті Хмельницької РДА, центр працює  у понеділок, середц, четвер, п’ятницю - з 8.30 до 17.00; у вівторок - з 8.30 - до 20.00. Вихідні – субота, неділя. Центр працює без перерви на обід. 

 Читайте також: Як зареєструвати автомобіль чи отримати права під час карантину

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую