ye-logo.v1.2

Хмельничани вшанували пам’ять учасників бойових дій на території інших країн

Суспільство 892
Хмельничани вшанували учасників бойових дій на території інших держав
Хмельничани вшанували учасників бойових дій на території інших держав. Фото: adm-km.gov.ua

32 роки тому були виведені війська з Афганістану.

Сьогодні, 15 січня,  у Хмельницькому вшанували пам’ять учасників бойових дій на території інших країн. Покласти квіти до пам’ятника подолянам, полеглим в Афганістані та локальних війнах на територіях інших держав, зібралися представники влади, учасники бойових дій, представники духовенства та громадськості. Про це повідомляють у Хмельницькій ОДА.

«Саме 15 лютого стало знаменною датою для колишніх воїнів, адже 32 роки тому завершилося виведення військового контингенту з території Афганістану.160 тисяч українців були на цій війні, 12 тисяч з них отримали поранення, контузії, були скалічені, а близько 3 тисяч наших земляків – не повернулися до своїх рідних домівок. Серед них – і наші земляки. Сто дев’ять подолян заплатили життям за інтереси чужої країни», - йдеться у повідоменні.

Довідково: 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Офіційно дата була встановлена в Україні 11 лютого 2004 року указом Президента України на заміну радянському Дню пам’яті воїнів-інтернаціоналістів. 

Читайте також: 15 лютого: історія, події та факти

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую