ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому відкрили пам’ятну дошку загиблому захиснику України

Суспільство 1193
Меморіальну дошку на честь героя встановили на фасаді НВК 4
Меморіальну дошку на честь героя встановили на фасаді НВК 4. Фото: Хмельницька міська рада

Богдан Бігус загинув під час російсько-української війни.

Сьогодні, 16 лютого, у Хмельницькому вшанували пам’ять хмельничанина Богдана Бігуса, який загинув під час російсько-української війни, відкривши пам’ятну дошку в школі, де він навчався. Меморіальну дошку на честь героя встановили на фасаді НВК 4.

Нагадаємо, хмельничанин Богдан Бігус загинув вранці 18 липня 2019 року від численних вибухово-осколкових поранень. Він саме повертався з успішного бойового завдання зі своїм товаришем і натрапив на закладену ворогом міну. Сталося це біля села Шуми під окупованою Горлівкою на Донеччині.

Указом Президента України № 625/2019 від 23 серпня 2019 року, «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України», нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Хмельничанин Богдан Бігус загинув вранці 18 липня 2019 року від численних вибухово-осколкових поранень. Фото: Хмельницька міська рада

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую