ye-logo.v1.2

Леся Нікітюк показала обладнання у дитячій лікарні, на яке збирала гроші

Суспільство 15236
Лікарня потребувала перевізний інкубатор для новонароджених дітей
Лікарня потребувала перевізний інкубатор для новонароджених дітей. Фото: з архіву

Інкубатором вже користуються хмельницькі медики.

У Хмельницькій міській дитячій лікарні з’явився перевізний інкубатор для новонароджених дітей. Гроші на нього, а це близько чотирьохсот тисяч гривень, збирали небайдужі хмельничани. Ще на початку минулого року близько половини необхідної суми виграла збірна хмельницьких гумористів на шоу «Розсміши коміка». Іншу частину грошей наприкінці року збирала телеведуча з Хмельницького Леся Нікітюк.

Хмельничанка оголосила про збір коштів на обладнання для дитячої лікарні на своїй сторінці в інстаграмі. А вже увечері того ж дня заявила, що необхідні 190 тисяч гривень зібрані.

Сьогодні, 16 лютого, телеведуча відвідала Хмельницьку дитячу міську лікарню, аби прозвітувати про придбану апаратуру. Перевізний інкубатор знаходиться у відділенні для передчасно народжених дітей. За словами завідуючої відділенням Катерини Дем’яник, раніше недоношених діток доводилося закутувати в ковдру, щоб перенести в інше місце. Тепер малюків можна переміщати у теплі та з комфортом.

«Ми боїмося їх «заморозити». Холод для них – ворог. Раніше ми носили новонароджених діток на руках, замотуючи в одіяльце. А, до прикладу, найменший наш пацієнт був вагою 530 грам. Закутували і несли на УЗД, чи на рентген, - прокоментувала Катерина Дем’яник. - Тепер ми маємо це чудо техніки. Поклали і з комфортом веземо куди нам потрібно».

Читайте також: Де можна отримати консультацію батькам передчасно народжених малюків.

Перевізний інкубатор у дитячій лікарні. Фото: з інстаграму Лесі Нікітюк

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую