ye-logo.v1.2

Де можна отримати консультацію батькам передчасно народжених малюків

Здоров'я 438
Лікарі відстежують розвиток новонароджених та проводять консультації для батьків
Лікарі відстежують розвиток новонароджених та проводять консультації для батьків. Фото: з архіву

Допомогу можуть отримати не лише містяни, а й мешканці з усієї області.

Уже декілька місяців у Хмельницькій міській дитячій лікарні працює кабінет катамнезу. Тут консультують батьків та надають медичну допомогу малюкам, які народилися передчасно. Приймають у цьому кабінеті відвідувачів не тільки з Хмельницького, а й з області. Про це йдеться в сюжеті телеканалу «Місто».

У кабінеті катамнезу медики здійснюють догляд за дітьми, які мають патології. Вони комплексно відстежують розвиток новонароджених та проводять консультації для батьків.

«Тут їх консультують офтальмолог, сурдолог, ортопед-травматолог. Активно співпрацюємо з кардіологами, генетиком. Також проводять консультації нейрохірурги, лори, онкохірурги. Тобто, в залежності від кожного окремого випадку, консультують різні лікарі», – розповідає Олена Гарбар, лікар-неонатолог кабінету катамнестичного спостереження.

За словами Катерини Дем’яник, завідуючої відділенням для передчасно народжених дітей, медики допомагають передбачити те, що буде з дитиною на різних етапах розвитку та надати потрібну допомогу. Саме тому лікарі спостерігають за передчасно народженими малюками від виписки з пологового будинку і до трьох років.

За наявності електронного направлення від лікаря послуги у такому кабінеті надаються безкоштовно.

Підготувала Вікторія ГНАТЮК.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую