ye-logo.v1.2

Хмельницькі депутати просять уряд переглянути фінансування госпіталю ветеранів війни

Суспільство 1018
Хмельницька владу звернулась до керівництва держави
Хмельницька владу звернулась до керівництва держави. Фото: автора

Госпіталь уклав договір з Національною службою здоров’я України.

Сьогодні, 17 лютого, під час чергової сесії Хмельницької міської ради, депутати підтримали звернення до вищих органів влади, яке стосується Хмельницького госпіталю ветеранів війни. У зв’язку із впровадженням другого етапу реформи медичної галузі, всі заклади такого типу уклали угоди з Національною службою здоров'я на пакети медичних послуг. За частину медичних послуг, які не увійшли в ці пакети, громадянам доводиться платити.

«Ми звертаємося до президента, прем’єр-міністра та голови Верховної Ради щодо госпіталю ветеранів війни, який після другого етапу реформи опинився у дуже непростій ситуації. Звернення ми пропонуємо підтримати після зустрічі із учасниками бойових дій. Саме це питання вони озвучили, як одне з найвагоміших. Бо Україна може опинитися перед загрозою ліквідації або серйозного зменшення функціоналу всіх госпіталів», - зазначив міський голова Олександр Симчишин  під час сесії.

У тексті звернення депутати пропонують переглянути питання способу фінансування госпіталів ветеранів війни. Оскільки, як у місті, так і Україні, відсутня мережа реабілітаційних центрів для ветеранів війни та учасників антитерористичних операцій, обладнаних сучасним лікувальним та реабілітаційним обладнанням. Також реформування порушує право вказаних категорій населення на безоплатне лікування.

«Зважаючи на викладене, має бути невідкладно вирішене питання щодо фінансування госпіталів ветеранів війни не Національною службою здоров'я за пакетом медичних послуг, а з бюджету держави, що дозволить ветеранам війни, учасникам АТО надання визначених законом пільг у частині медичного обстеження. Просимо на державному рівні передбачити окрему бюджетну програму щодо фінансування спеціалізованих лікувальних закладів», - зазначено у зверненні.

Читайте також: Симчишин просить поліцію активніше реагувати на антидержавні рухи в Хмельницькому

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую