ye-logo.v1.2

Симчишин просить поліцію активніше реагувати на антидержавні рухи в Хмельницькому

Суспільство 5341
Олександр Симчишин, міський голова Хмельницького, закликав правоохоронців активніше реагувати на різні антидержавні рухи, які відбуваються в місті
Олександр Симчишин, міський голова Хмельницького, закликав правоохоронців активніше реагувати на різні антидержавні рухи, які відбуваються в місті. Фото: Володимира Гординського

Додає, що схожі антидержавні речі відбувалися раніше в Донецьку та Луганську.

Сьогодні, 17 лютого, під час чергової четвертої сесії Хмельницької міської ради, депутати заслухали звіт про роботу хмельницького відділу поліції Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області щодо забезпечення протидії злочинності та забезпечення правопорядку в місті у 2020 році.

Опісля доповіді начальника Хмельницького районного управління поліції Василя Птащука міський голова Олександр Симчишин зазначив, хотів би бачити активнішу реакцію на різні антидержавні рухи, які відбуваються і в Хмельницькому.

«Схожі антидержавні речі відбувалися ще на початку 2000-х в Донецьку та Луганську. Це тоді сприймалося на сміх, а закінчилося це все бачимо чим. Тому прошу реагувати вчасно і не допускати жодної антидержавної, шахрайської і злочинної діяльності», - зазначив Олександр Симчишин.

«Ви знаєте мою позицію щодо таких людей, які зачисляють себе до патріотів, але насправді не є такими. Все, що ви сказали, цілком сприймаю та підтримую», - сказав у відповідь Василь Птащук.

Очевидно, зазначаючи про антидержавні рухи, міський голова мав на увазі діяльність бізнесмена Віктора Вікарчука, власника «СВ-Клубу», який час від часу влаштовує в місті акції та говорить про нелегітимність органів влади. Нагадаємо, восени Служба безпеки України провела обшуки та задокументувала протиправну діяльність організованої групи, учасники якої намагались створити фейкову міськраду для розхитування суспільно-політичної ситуації в регіоні. Також Вікарчук приходив до міської ради з бажанням з'ясувати з міським головою питання легітимності органів місцевого самоврядування. Тоді під час словесної перепалки активісти і ветерани російсько-української війни облили його зеленкою.

Тоді Олександр Симчишин, назвав його діяльність сепаратизмом та запевнив, що буде звертатися стосовно його антидержавної діяльності, котра підриває державні норми до органів внутрішніх справ та СБУ.

Читайте також: Симчишин претендує на звання «Людина року».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую