ye-logo.v1.2

За побиття жінки суд присудив 200 годин громадських робіт

Суспільство 706
Чоловіку присудили 200 годин громадських робіт
Чоловіку присудили 200 годин громадських робіт. Фото: kg.ua

Таке рішення виніс Нетішинський міський суд 25-річному місцевому жителю.

Наприкінці січня цього року 25-річний нетішинець, у коридорі загального користування багатоповерхівки, побив свою цивільну дружину. Молодий чоловік під час конфлікту кілька разів вдарив свою цивільну дружину кулаком в обличчя, повідомляє пресслужба Хмельницького апеляційного суду.

«Як наслідок, медики діагностували в жінки закриту черепно-мозкову травму легкого ступеня, а також підшкірні гематоми, шкірні крововиливи, забій м’яких тканин щоки. За своїм характером такі травми належать до категорії тілесних ушкоджень легкого ступеня тяжкості, що спричинили короткочасний розлад здоров’я», — йдеться у повідомленні.

Ці обставини учасники судового провадження не оспорюють, тож надали згоду щодо розгляду обвинувального акта й доданих матеріалів за їх відсутності. При цьому обвинувачений, в присутності захисника, беззаперечно визнав свою винуватість у вчиненні інкримінованого кримінального проступку.

«Суд, вивчивши обвинувальний акт, матеріали досудового розслідування, у тому числі документи, які засвідчують беззаперечне визнання обвинуваченим своєї винуватості, вважає, що вина (обвинуваченого) у заподіяння умисних легких тілесних ушкоджень, що спричинили короткочасний розлад здоров’я, доведена повністю, а його дії правильно кваліфіковані за ч.2 ст.125 КК України», – зазначено у вироку.

Призначаючи покарання, суддя врахував, зокрема, обставини, які пом`якшують покарання: щире каяття та активне сприяння в розкритті кримінального правопорушення, а обставиною, що обтяжує, визнав вчинення кримінального проступку щодо подружжя.

Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду. 

До теми: Внаслідок ДТП у Шепетівці госпіталізували водійку легковика

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую