ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Марш Героїв у Хмельницькому: хода, молебень та пам’ять (ФОТО)

Суспільство 1993
Марш Героїв у Хмельницькому пройшов вулицями Проскурівською, Подільською, Кам
Марш Героїв у Хмельницькому пройшов вулицями Проскурівською, Подільською, Кам'янецькою та Героїв Майдану. Фото: автора

20 лютого в Хмельницькому вшанували загиблих учасників Революції Гідності та російсько-української війни.

Сьогодні, 20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні в Хмельницькому вшосте пройшов Марш Героїв. На відміну від попередніх років, його проведення не афішували через карантинні обмеження. Утім, деякі хмельничани все одно доєдналися до заходу, щоб віддати шану Героям, які віддали своє життя за незалежність.

Вже традиційно Марш Героїв розпочався від пам’ятника Ангелу Скорботи. Курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького пронесли центральними вулицям міста 322 портрети – Героїв Небесної Сотні та земляків, які загинули під час російсько-української війни.

Хода завершилася біля пам’ятника Героям Небесної Сотні. Там не лише хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя під час Революції Гідності та російсько-українській війні, а й переглянути відеокадри семирічної давнини… Не лише подій у столиці, а в Хмельницькому, коли з приміщення обласного управління СБУ лунали постріли, внаслідок яких у Небесними сотниками стали Людмила Шеремет та Дмитро Пагор.

Марш Героїв пройшов вулицями Хмельницького

Марш Героїв пройшов вулицями Хмельницького.

Марш Героїв пройшов вулицями Хмельницького

Через Марш Героїв тимчасово був обмежений рух Кам'янецькою.

«Найчастіше нам, учасникам Революції Гідності, напевне, задають питання: «А що вам дав Майдан?». Здебільшого, ці питання задають люди, які запитують: «А що дала вам ваша «нєзалєжність»?, - у своїй промові говорив міський голова Хмельницького Олександр Симчишин. – Революція Гідності, Небесна Сотня, Герої російсько-української війни – це не про дешеву ковбасу і долар по вісім. Це про свободу та гідність! Про відповідальність».

Хмельничани прийшли вшанувати пам'ять Героїв

Хмельничани прийшли вшанувати пам'ять Героїв.

Тетяна Бондарчук, дружина Героя Небесної Сотні Сергія Бондарчука, подякувала усім, хто вшановує пам'ять Героїв. Каже, що така підтримка дуже потрібна родинам, чиї рідні відійшли у вічність. «Я могла б сидіти над портретом свого чоловіка та плакати, - заявила пані Тетяна. – Але я вирішила продовжити його справу. Я переконана, що він би зараз був на фронті».

Священослужителі різних конфесій провели молебень, по завершенні якого усі, хто прийшов, поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні.

Читайте також: Небесна Сотня: Герої Хмельниччини, які загинули під час Революції Гідності

Після молебню представники влади Хмельницького та області поклали вінки до пам'ятника Героям Небесної Сотні

Після молебню представники влади Хмельницького та області поклали вінки до пам'ятника Героям Небесної Сотні.

Хмельничани вшанували пам'ять Героїв

Хмельничани вшанували пам'ять Героїв

Хмельничани вшанували пам'ять Героїв

Читайте також: Революція Гідності змінила життя кожного з нас – історії з Майдану

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую