ye-logo.v1.2

На підприємицю з Кам’янця-Подільського наклали максимальний штраф за порушення карантину

Суспільство 369
Підприємицю оштрафували на 34 тисячі гривень за порушення карантину вихідного дня
Підприємицю оштрафували на 34 тисячі гривень за порушення карантину вихідного дня. Фото: ілюстративне pixabay.com

У суді справу розглядали без присутності обвинуваченої.

Нещодавно Кам’янець-Подільський міськрайонний суд призначив місцевій жительці максимальний штраф за порушення правил карантину. Причиною стало те, що торік у кафе підприємиці обслуговували відвідувачів попри дію карантину вихідного дня. Про це свідчить постанова суду від 16 лютого 2021 року.

За її текстом, працівники поліції встановили, що 22 листопада минулого року на літньому майданчику одного з кафе на вулиці Князів Коріатовичів у Кам’янці-Подільському продовжували обслуговувати відвідувачів. Оскільки 22 листопада припадало на неділю, цю подію правоохоронці оцінили як порушення карантину вихідного дня, який діяв з 14 до 29 листопада.

Відповідно на власницю кафе, яка є фізичною особою-підприємцем, поліція склала протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей). Як доказ правоохоронці надали органу правосуддя відеозаписи.

На розгляд цієї справи жінка не з’явилася та не надіслала письмових пояснень, хоча була належним чином проінформована. Тому засідання було проведено без її присутності.

Зрештою Кам’янець-Подільський міськрайонний суд постановив оштрафувати підприємицю на 34 тисяч гривень, що є максимальним штрафом за подібні правопорушення. Також жінка має сплатити 454 гривні судового збору.

Наразі ця постанова не набула остаточної законної сили, адже на неї можна подати апеляцію впродовж десяти днів з дати її винесення.

Читайте також: Карантин продовжили: які заборони діятимуть

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую