ye-logo.v1.2

«Мастер-шеф. Професіонали»: хмельницький кухар опинився за крок від вильоту

Суспільство 1281
Леонід Малюга був за крок до вильоту із шоу
Леонід Малюга був за крок до вильоту із шоу. Фото: скрін з відео

Леонід Малюга отримав чорний фартух.

Днями в ефір вийшов черговий випуск кулінарного шоу «Мастер-шеф. Професіонали», де бере участь кухар одного із готельно-ресторанних комплексів Хмельницького Леонід Малюга. У третьому випуску на хмельницького шефа чекало декілька важких випробувань, які ледве не коштували йому участі у шоу.

У першому конкурсі учасники самостійно визначили чотирьох капітанів, які по черзі набирали решту шефів у свої команди. Леонід Малюга потрапив у команду Лілії Стоянової й одягнув червоний фартух. Уже в середині команди кухарі мали визначитись із тим, хто буде су-шефами.  Цю місію поручили хмельницькому кухарю. Далі, за умовами шоу, су-шеф та капітан покинули кухню на деякий час, а на команди чекали три коробки-загадки зі стравами. 

У червоних були такі страви: фіш енд чіпс, лахмаджун, качка пепер паста. Командам потрібно було продемонструвати не лише кулінарні здібності, а і логічні Вони мали сформувати п’ять підказок до кожної зі страв, а су-шеф та капітан відгадати їх та приготувати. Однак, як виявилось, кулінари не знали усіх  страв, які пропонували суді, тому й підказок не змогли скомпонувати чітко. Власне це і стало результатом того що Леонід з Лілею чітко не відтворили жодне із завдань і не пройшли конкурс.

У другому конкурсі учасників знову поділили на команди і цього разу Леонід отримав синій фартух. У цьому змаганні на допомогу командам та суддям прийшов лототрон, де були  сховані інгредієнти, з яких потрібно було придумати якнайбільше страв.  Якщо варіанти страв першими закінчаться у суддів, команда повинна приготувати названі ними страви, а якщо першими спасують професіонали – одразу вдягнуть чорні фартухи.

Команда синіх фартухів витягнула із лототрона наступні назви продуктів: буряк, вирізка із яловичини, качине філе, кальмар, цибуля порей. Саме з них  кулінари й мали можливість приготувати п’ять страв, якій самі придумали. Однак знову команду хмельничанина спіткала невдача - лише дві страви зарахували. Не сподобався суддям паштет із качки Леоніда Малюги, власне через  кухар отримав чорний фартух та опинився у зоні вильоту.

Наступне завдання для Леоніда та ще трьох шефів було вирішальним, адже за його результатами хтось мав покинути проєкт. Судді запропонували приготувати чорним фартухам кондитерський виріб.

«Мені випало готувати печиво орео. На декілька хвилин я замислився, що не можу з ним справитись і втратив рівновагу. Але вирішив, що маю це зробити. Моя дочка буде за мене хвилюватися. Я як людина, в якої вдома немає солодкого, бо доньці не можна глютену, лактозу та іншого, сприймаю цей конкурс як життєвий виклик»,  - прокоментував Леонід.

У результаті його печиво сподобалось суддям і отримало схвальні відгуки. Завдяки цьому Леонід Малюга пройшов до наступного етапу шоу.

 Читайте також:  Дівчина з Хмельницького потрапила на «Голос країни»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую