ye-logo.v1.2

Хмельничанкам пропонують взяти участь у конкурсі есе про науковиць

Суспільство 1255
Дедлайн подачі творів – 15 березня
Дедлайн подачі творів – 15 березня. Фото: ілюстративне unsplash.com

Авторки кращих творів отримають призи.

В Україні запустили освітній арт-проєкт «Наука – це вона». Проєкт є частиною кампанії ООН Жінки «Покоління рівності» з популяризації гендерного паритету серед молоді та забезпечення лідерства жінок в технологіях та інноваціях. Як зазначають його організатори, у рамках проєкту проходить конкурс на краще есе про жінку-вчену серед дівчат віком від 14 до 21 років.

«Проєкт розкаже про внесок вітчизняних жінок-вчених у розвиток науки, розвінчує міф про «нежіночність науки» та заохотить молодь обирати шлях науковця. Передбачається створення пересувної пізнавальної виставки із 12 портретів українських науковиць, виконаних сучасними ілюстраторами, та проведення конкурсу на краще есе про жінку-вчену», - йдеться у повідомленні.

Кібернетикиня Катерина Ющенко, математикиня Клавдія Латишева, молекулярна біологиня Ганна Єльська, фізикиня Антоніна Прихотько, фізикиня Ольга Перевозчикова, нейроморфологиня Галина Скибо, нейробіологиня Нана Войтенко, математикиня Олена Ванєєва, орнітологиня Наталія Атамась, генетикиня Оксана Півень, генетикиня Світлана Арбузова, математикиня Марина В’язовська – дванадцять героїнь проєкту.

Детальніше про умови можна прочитати на офіційній сторінці конкурсу. Дедлайн подачі творів – 15 березня.

Для переможниць конкурсу передбачені призи, також 12 авторок найкращих творів отримають персональний майстер-клас із професійною редакторкою, а їхні есе будуть опубліковані у популярному загальнонаціональному виданні. Гран-прі конкурсу – стипендія на навчання.

Довідково: STEM is FEM – благодійний освітній проєкт, що бореться із гендерними стереотипами у науковій та професійній сфері та мотивує українських школярок обирати технічні спеціальності. За підтримки ООН Жінки в Україні та Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) STEM is FEM запустили всеукраїнський освітній арт-проєкт «Наука – це вона».

До теми: Школярка із Кам'янця-Подільського розробила додаток, який допомагає із працевлаштуванням.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую