ye-logo.v1.2

Стічні води зі сміттєзвалища забруднюють ставок мікрорайону Озерна в Хмельницькому – екоінспекція

Суспільство 2795
Про забруднення повідомили мешканці обласного центру
Про забруднення повідомили мешканці обласного центру. Фото: Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області

Екологи кажуть, заходи щодо попередження забруднення поверхневих вод під час експлуатації полігону твердих побутових відходів здійснюються неналежним чином.

Стічні води з сміттєзвалища забруднюють ставок мікрорайону Озерна в Хмельницькому – про це повідомляють в Державній екологічній інспекції в Хмельницькій області.

Як зазначають екологи, 13 січня до них надійшло звернення від мешканця обласного центру щодо забруднення озера в мікрорайоні Озерна, що в місті Хмельницькому.

«З метою перевірки зазначеного у зверненні факту, в період з 11 по 19 лютого 2021 року державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області було проведено позапланову перевірку комунального підприємства «Спецкомунтранс» та виявлено порушення природоохоронного законодавства, що призвели до забруднення поверхневих вод струмка, який протікає в районі розташування полігону твердих побутових відходів в місті Хмельницькому та впадає у ставок, що розташований по вулицях Панаса Мирного та Степана Бандери в мікрорайоні Озерна», - повідомляють в екоінспекції.

Додають, що під час перевірки було встановлено, що «Спецкомунтранс» неналежним чином здійснює заходи щодо попередження забруднення поверхневих вод під час експлуатації полігону твердих побутових відходів.

«За результатами перевірки, Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області було внесено припис щодо усунення виявлених порушень, а керівника підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 59 Кодексу України про адміністративні правопорушення», - додають екологи.

Разом з тим, зазначають, що наразі проводиться аналіз матеріалів перевірки щодо нарахування суб’єкту господарювання збитків, заподіяних державі внаслідок забруднення поверхневих вод фільтратом полігону твердих побутових відходів.

Читайте також: На Деражнянщині продовжують руйнувати заказник «Шиїнецький»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую