ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

«Настя була між тим і цим світом» - кам’янчанці, яка постаждала в ДТП у Польщі, зробили дві операції

Суспільство 41270
Анастасія Кочеткова поверталася з Польщі додому, до Кам
Анастасія Кочеткова поверталася з Польщі додому, до Кам'янця-Подільського. Фото: з соцмереж

Саме Анастасія Кочеткова була тією дівчиною, яку спочатку помилково назвали шостою жертвою автокатастрофи.

Анастасія Кочеткова, мешканка Кам’янця-Подільського, яка постраждала під час аварії українського рейсового автобуса в Польщі, перенесла уже дві операції. Близькі дівчини, які підтримують зв’язок з консульством, кажуть, що лікарі називають дивом те, що її вдалося витягнути з того світу. Саме Настя була тією дівчиною, яку спочатку помилково назвали шостою жертвою автокатастрофи. Вона поверталася з Польщі додому, до Кам’янця-Подільського.

Як сайт «Є» повідомляв учора, 7 березня, коли Анастасія перестала виходити з рідними на зв’язок, розуміючи, що вона могла їхати в автобусі, який зазнав аварії, рідні почали її шукати через знайомих та друзів у Польщі. Ті обдзвонювали лікарні та поширювати фотографію Анастасії. Її знайшли в реанімації шпиталю в Перемишлі. До Польщі терміново виїхала Настина мама.

«Її одразу прооперували, - розповіла сайту «Є» подруга та колишня колега Насті Альбіна Гуменюк, яка нині тримає зв’язок з консульством. - Настя була між тим і між цим світом… В неї дуже сильна травма голови. Уже зробили дві операції. Сьогодні, дякувати Богу, томографія показала, що там, де була гематома, яку видалили, мозок почав повертатися на своє місце. Лікарі кажуть, це велике диво. Вона сильна, міцно тримається за життя. Кажуть, якщо стан надалі буде стабільний, її в найближчі два тижні перевезуть до іншої лікарні. Завтра очікується переливання крові… Ще потрібна операція на обличчі. Воно сильно розбите».

Наразі Настя перебуває в комі. Вона без свідомості, під сильними знеболюючими.

«Маму впустили до Насті, щоб її ідентифікувати, бо за обличчям це зробити неможливо. Мама підтвердила, що це вона», - каже Альбіна Гуменюк.

Також мама вже здала тест на ДНК, який підтвердив біологічну спорідненість.

Рідним повідомили, що обидві операції, котрі дівчині зробили одразу, безкоштовні, за рахунок польського уряду. За подальше лікування – буде рахунок.

«Дуже допомагають українці в Польщі з ліками, які важко дістати, - каже Альбіна. - Нам сказали, що перевізник подав список постраждалих в аварії до страхової компанії, утім не знаємо на що сподіватися. Дивимося тверезо, розуміємо, що за лікування доведеться платити…»

Від українського уряду фінансової допомоги чи інформації про можливу оплату лікування, каже Альбіна, не надходило.

Кожен, хто має змогу та бажання, може долучити до збору коштів на її лікування Анастасії Кочеткової.

Українська гривня, ПриватБанк
5168 7573 4476 1715
(мама Ірина Стадніченко)

Польський злотий, ПКО банк Польський
60102042740000130200874834
(мама Ірина Стадніченко)

Нагадаємо, аварія українського рейсового автобуса сталася в Підкарпатському воєводстві в Польщі пізно ввечері 5 березня. Він їхав рейсом із Познані до Херсону. Недалеко від Перемишля транспортний засіб врізався в енергопоглинальний бар’єр і злетів у придорожній рів.П’ятеро людей загинули. Загалом у автобусі перебувало 57 людей, які всі є громадянами України і з яких двоє водії.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую