ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Департамент охорони здоров’я Хмельницької ОДА без директора: чому скасували результати добору

Суспільство 1499
Розпорядження про скасування результатів добору 16 березня підписав голова облдержадміністрації Сергій Гамалій
Розпорядження про скасування результатів добору 16 березня підписав голова облдержадміністрації Сергій Гамалій. Фото: ілюстративне з архіву редакції

За його результатами обласний департамент мав очолити військовий медик Олександр Завроцький.

Результати добору на посаду директора департаменту охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації з’явилися ще на початку минулого місяця. Переможцем став військовий медик, заслужений лікар України Олександр Завроцький. Таким чином він мав на час дії карантину очолити департамент. Проте вчора, 16 березня, результати добору були скасовані. Причини цієї ситуації спробували з’ясувати кореспонденти сайту «Є».

Результати добору на посаду директора обласного департаменту охорони здоров’я скасував голова Хмельницької облдержадміністрації Сергій Гамалій. Відповідне розпорядження він підписав 16 березня.

Необхідність скасувати результати цього добору спричинили законодавчі зміни. Про це кореспондентам сайту «Є» розповіла Інна Михайлова, директорка департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької ОДА.

За її словами, вже набув чинності Закон України №1285 (ним були внесені зміни до ЗУ «Про державну службу» — авт.). Згідно з ним, необхідно скасувати всі добори, які були не завершені до 6 березня або за їх результатами не було прийнято рішення про призначення на вакантні посади. Натомість знову будуть проводитися повноцінні конкурси.

Власне за його підсумками обиратимуть нового директора департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА. На час написання матеріалу розпорядження Сергія Гамалія щодо оголошення такого конкурсу не було оприлюднено.

Нагадаємо, обласний департамент охорони здоров’я залишається без директора вже кілька місяців — з 15 січня. Тоді Сергій Гамалій за згодою сторін звільнив киянина Олександра Худенка, який на цій посаді пропрацював трішки менше, ніж рік.

Також нагадаємо, що на час дії карантину за результатами подібних доборів в області було призначено кілька держслужбовців. Наприклад, директоркою департаменту соціального захисту населення Хмельницької ОДА стала Ірина Ковальчук, а директоркою обласного архіву — Катерина Бурдуваліс.

Читайте також: Скільки ліжок з киснем передбачено для жителів Хмельниччини: ситуація у кожній лікарні

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую