ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Звільнено очільника департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА

Суспільство 4498
Олександр Худенко припинив очолювати департамент охорони здоров\'я Хмельницької ОДА 15 січня
Олександр Худенко припинив очолювати департамент охорони здоров'я Хмельницької ОДА 15 січня. Фото: з архіву редакції

Олександр Худенко пропрацював директором цього департаменту трішки менше, ніж рік.

Голова Хмельницької облдержадміністрації Сергій Гамалій нещодавно підписав розпорядження про звільнення Олександра Худенка з посади директора департаменту охорони здоров’я. Хоча відповідний документ був опублікований на сайті облдержадміністрації лише сьогодні, 21 січня, посадовця насправді звільнили минулого тижня. Кореспонденти сайту «Є» з’ясували причину такого рішення, а також проаналізували електронні декларації Олександра Івановича.

За текстом розпорядження, Олександра Худенка звільнено з посади за згодою сторін 15 січня. Підставою для цього стала заява посадовця, яку він подав 11 січня. А також — лист-погодження Міністерства охорони здоров’я України.

«Департаменту охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації провести розрахунки з Олександром Худенком відповідно до вимог чинного законодавства», — зазначено в розпорядженні Сергія Гамалія.

Нагадаємо, киянин Олександр Худенко пропрацював очолював департамент охорони здоров’я Хмельницької ОДА трішки менше, ніж рік. Його було призначено на цю посаду за результатами конкурсу, проведеного наприкінці січня минулого року. До того Олександр Худенко працював завідувачем сектора внутрішнього аудиту аналогічного департаменту Київської міської ради.

Які статки та доходи задекларував Олександр Худенко?

Цього місяця Олександр Іванович подав дві електронні декларації: щорічну, яка стосується 2020 року, та перед звільненням, що охоплює період з 1 до 15 січня, тобто неповний місяць роботи.

Нерухомість. У деклараціях вказано, що зареєстрованим місцем проживання Олександра Худенка є село Калинівка Макарівського району, Київської області. Там він має понад 33 відсотки власності на кватиру. Також у цьому селі його дружині належить житловий будинок і земельна ділянка.

Хоча Олександр Іванович майже рік працював у Хмельницькому, він не вказав у декларації, що мав, орендував чи користувався тут якоюсь нерухомістю.

Автотранспорт. Володіє автомобілем марки «Daewoo Lanos» 2003 року випуску.

Доходи. Торік за роботу директором департаменту охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації Олександру Худенку нарахували 252 тисяч 508 гривень зарплатні. Натомість його задекларований дохід на цій посаді за неповний січень 2021 року склав 27 тисяч 858 гривень. Також у 2020-му Олександру Івановичу нарахували 28 тисяч 183 зарплатні у департаменті охорони здоров’я Київської міської ради.

Його ж дружині Аллі Худенко торік нарахували 70 тисяч 12 гривень зарплатні у перинатальному центрі міста Києва. Також вона задекларувала 615 тисяч 990 гривень доходу від зайняття підприємницькою діяльністю.

Корпоративні права та грошові заощадження. У декларації — відсутні.

Читайте також: Симчишин призначив нового директора центру соціального обслуговування

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую