ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Заслужений лікар України претендує очолити департамент охорони здоров’я Хмельницької ОДА

Суспільство 3404
На час написання матеріалу на сайті Хмельницької ОДА поки не опубліковано розпорядження про призначення Олександра Завроцького
На час написання матеріалу на сайті Хмельницької ОДА поки не опубліковано розпорядження про призначення Олександра Завроцького. Фото: з архіву редакції

Олександр Завроцький раніше працював військовим медиком, а також був депутатом Хмельницької облради.

Сьогодні, 3 лютого, на порталі «Вакансії. Нова державна служба» опублікували інформацію про закриття вакансії директора департаменту охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації. Внаслідок проведеного добору на цю посаду переміг Олександр Завроцький.

З 15 січня обласний департамент охорони здоров’я залишився без керівника. Того дня голова Хмельницької облдержадміністрації Сергій Гамалій за згодою сторін звільнив з цієї посади Олександра Худенка, який пропрацював директором департаменту менше, ніж рік.

За інформацією порталу державних вакансій, добір на зайняття посади директора департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА був оголошений 21 січня. Для майбутнього посадовця обіцяли зарплатню на рівні 12 тисяч гривень.

А 3 лютого добір на цю вакансію закрили. Переможцем став Завроцький Олександр Іванович. Далі з ним заплановано підписати контракт на час дії карантину. Проте на час написання матеріалу на сайті Хмельницької ОДА поки не оприлюднено розпорядження Сергія Гамалія про призначення Олександра Завроцького директором обласного департаменту.

Військовий медик, депутат і заслужений лікар: коротка біографія Олександра Завроцького

Народився Олександр Іванович 25 листопада 1965 року у Хмельницькому. Донедавна він був військовослужбовцем у Збройних Силах України. Зокрема, працював у Вінниці директором Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону. Але у жовтні минулого року Олександр Завроцький опублікував електронну декларацію перед звільненням. Проте не до кінця не зрозуміло, чи це декларація виключно перед звільненням з посади директора, чи загалом з лав Збройних Сил України.

У 2015 році Олександр Іванович був обраний депутатом попереднього скликання Хмельницької обласної ради. Він балотувався як кандидат від осередку партії «За конкретні справи». Від цієї ж сили він також висувався до обласної ради на торішніх місцевих виборах. Проте не зміг стати депутатом.

Також Олександр Завроцький має низку відзнак від Міністерства оборони України. А у червні 2015 року президент Петро Порошенко надав йому почесне звання «Заслужений лікар України».

Огляд статків і доходів Олександра Завроцького

У реєстрі Національного агентства з питань запобігання корупції поки немає його декларації кандидата на посаду директора департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА. Проте все ж опублікована його торішня декларація перед звільненням, яка охоплює період з 1 січня до 22 вересня 2020 року.

Нерухомість. Торік Олександр Іванович жив у Вінниці. Там він винаймав квартиру. З нерухомості він також мав по земельній ділянці у Хмельницькому та селі Устя Кам’янець-Подільського району.

Автотранспорт, дорогоцінності та корпоративні права. Офіційно не володів.

Доходи та грошові заощадження. За неповний 2020 рік Олександру Завроцькому у Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону нарахували 443 тисяч 633 гривні зарплатні, 27 тисяч 440 гривень компенсації за оренду житла й 566 тисяч 164 гривні одноразової грошової допомоги при звільненні. Крім того, він задекларував 1 тисячу 390 гривень «разової грошової допомоги до 5 травня» від департаменту соціальної політики Вінницької міської ради. Торік грошові активи Олександра Завроцького скали 6 тисяч 700 доларів.

Нагадаємо, нещодавно Сергій Гамалій на час дії карантину призначив нову директорку департаменту соціального захисту населення Хмельницької ОДА. Нею стала Ірина Ковальчук, яка донедавна очолювала територіальний центр соціального обслуговування Хмельницької міської ради.

Також минулого тижня у Сергія Гамалія з’явилося два нових заступники: Володимир Білик і Володимир Юр’єв.

Читайте також: Впродовж року заплановано відремонтувати низку вулиць Хмельницького (ПЕРЕЛІК)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую