ye-logo.v1.2

ПЛР-тестування для туристичних подорожей На правах реклами

Суспільство 1352
Вигідніше та швидше потрапити в бажану подорож – це замовити тур із включеною послугою проходження ПЛР-тестування
Вигідніше та швидше потрапити в бажану подорож – це замовити тур із включеною послугою проходження ПЛР-тестування. Фото: flipboard.com

Коронавірус вніс суттєві зміни в наше життя.

Карантин, локдаун, тести – все це дуже обмежує людей, особливо тих, хто звик подорожувати. Вже рік у світі вирує пандемія, але ми навчилися з нею жити та навіть подорожувати.

Пройти ПРЛ-тести тепер можна під час замовлення пакетного тура. Достатньо попросити під час бронювання включити послугу надання ПЛР-тесту. Більш докладно ви прочитаєте за посиланням.

Тестування замовляється за містом вильоту. Треба здійснити онлайн-запис в лабораторії, що надає послуги проведення тесту на коронавірус. Анкету ваш туроператор вишле електронною поштою. Друкувати її не треба, достатньо зберегти документ у цифровому вигляді. Вигідніше та швидше потрапити в бажану подорож – це замовити тур із включеною послугою проходження ПЛР-тестування в лабораторії за містом вильоту.

На сайті представлені графіки надання проходження тесту у вибраній лабораторії в наступних містах:

  • Київ;
  • Львів та вильоти з Західних регіонів;
  • Харків.

Для вильоту з інших міст туристи можуть скористатися послугою в інших партнерських лабораторіях. Побачити їх графік, адресу, телефон і замовити послугу ви можете на сайті. Ціна ПЛР-тестування в залежності від регіону чи міста – від 800 грн.

Треба зазначити, що перетин кордону з туристичною або іншою метою неможливий без проходження ПЛР-тестування і надання від лабораторії сертифікату, що підтверджує відсутність вірусу в організмі. Більшість країн світу дотримуються саме таких правил.

Повернувся додому? Зроби ПЛР-тест

Якщо на час повернення країна подорожі знаходиться у «червоній» зоні, турист відправляється на обов'язкову самоізоляцію терміном на 14 днів. Щоб не відбувати карантин, відразу по поверненню туристу рекомендують пройти ПЛР-тест. У разі негативного результату режим самоізоляції скасовується.

Слід нагадати, що без сертифікату про проходження ПЛР-тесту турист самовільно порушить зону самоізоляції, йому треба буде сплатити штраф згідно з постановою Кабміну щодо карантинних дій під час пандемії коронавірусу.

Вірус для здорової людини – не перешкода для подорожей. Достатньо виконувати всі вказівки щодо самозбереження та проходити тести під час виїзду за кордон чи повернення додому. Радимо планувати свій відпочинок в країнах, що не знаходяться в «червоній» зоні, та зберігати своє здоров’я під час подорожей.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую