ye-logo.v1.2

На Хмельниччині майже дві тисяч водіїв оштрафували за перевищення швидкості

Суспільство 1041
За допомогою «TruCAM» міряють швидкість на декількох локаціях
За допомогою «TruCAM» міряють швидкість на декількох локаціях. Фото: з архіву

Сума штрафу від 340 до 1 700 гривень.

У Хмельницькій області із 2018 року спеціальними пристроями «TruCAM» вимірюють швидкість руху автотранспорту на автодорогах. Спочатку це була лише одна локація, а зараз таких є уже п’ять, дві з них у місті Хмельницькому - на вулиці Західно-Окружній та Кам'янецькій.

Як повідомляють у патрульній поліції Хмельницької області, з початку року через перевищення швидкості оштрафували майже 2 тисячі водії.

«З початку року на території обслуговування управління патрульної поліції в Хмельницькій області поліцейські оформили 1 945 адміністративних матеріалів за порушення водіями швидкісного режиму транспортних засобів. З них 1869 матеріалів — за перевищення швидкості більше як на 20 км/год та 76 матеріалів — за перевищення швидкості  більше як на 50 км/год», - кажуть у патрульній поліції.

Водіям нагадують, що згідно з частиною 1 статті 122 КУпАП — перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 20 км/год — тягне за собою накладення стягнення у вигляді штрафу в розмірі 340 гривень. Згідно з частиною 4 статті 122 КУпАП — перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 50 км/год — тягне за собою накладення стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1 700 гривень.

Довідково: У Хмельницькій області вимірювання здійснюють на східному під’їзд до міста Хмельницького (між 0 та 4 кілометрами автодороги М12-03), на автодорозі М12 «Стрий-Знам’янка» між 191 та 332 кілометрами (від кордону Тернопільської до Вінницької області) та на автодорозі Н03 «Житомир-Чернівці» між 188 та 300 кілометрами (від міста Хмельницького до кордону з Чернівецькою областю). В обласному центрі патрульні із «TruCAM» міряють швидкість на вулиці Західно-Окружній та Кам'янецькій.

Читайте також: Де у Хмельницькому почнуть вимірювати швидкість приладом «TruCAM»

  

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую