ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Запис до лікаря по-новому: для хмельничан розробили мобільний додаток «Medics»

Суспільство 4517
Записатись на прийом до лікаря можна з мобільного телеофона
Записатись на прийом до лікаря можна з мобільного телеофона. Фото: pixabay.com

У додатку можна записати на прийом до лікаря не лише себе, а й рідних.

В обласному центрі продовжують впроваджувати новітні технології у галузі охорони здоров'я. Окрім вебпорталу «Medics», де можна онлайн записатись на прийом до лікаря, для мешканців громади розробили і однойменний мобільний додаток.

«Ми рухаємось в напрямку розвитку закладів охорони здоров'я. На сьогодні в країні функціонує єдина система – це eHealth, яка фактично об’єднує дані про пацієнтів. Але кожна територія має свою медичну систему, яка реалізує компонент держави на території тієї чи іншої громади. У нас таким партнером є компанія «Medics», з якою  співпрацюємо з 2015 року», - зазначив заступник хмельницького міського голови Роман Примуш.

За його словами, завдяки порталу, є можливість зменшити кількість часу, який пацієнт проводить в закладі не для лікування, а для бюрократичних моментів – зареєструватися, взяти картку, записатись на прийом, отримати направлення.   

«Ми провели аналітику з авторизації і зрозуміли, що більшість пацієнтів (70%) роблять це із мобільних телефонів, тому  створили додаток «Medics» на базі Android та iOS. У додатку більше функцій ніж у вебверсії. Там є код електронного направлення, можливість знайти лікаря, відфільтрувати за вільною датою прийому, місцем проживанням, статтю. Буде можливість записати до лікаря не тільки себе, а й рідних», - зазначив представник компанії «Medics» Станіслав Бондаренко

Експерт каже, що через додаток пацієнт може отримувати повідомлення про запланований візит до лікаря. Є також розподіл, де відображена хронологія візитів до лікаря, направлення та рецепти. Щоб отримати результат аналізів не потрібно йти до лікаря чи телефонувати йому, а лиш заглянути в додаток. Лаборант, отримавши дані, внесе їх в систему, звідки інформація автоматично надійде у додаток. 

Станіслав Бондаренко каже, що з часом додаток удосконалять, додають можливість Face ID та Touch ID, встановлять послуги замовлення ліків та різних платних послуг – виклик медпрацівника і спілкування з лікарем. 

Завантажити додаток можна відповідно у "Google Play" та  "App Store".

Читайте також: Леся Нікітюк показала обладнання у дитячій лікарні, на яке збирала гроші

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую