ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Формат проведення ЗНО для деяких випускників можуть змінити

Суспільство 1265
Формат проведення ЗНО розглянуть 31 березня
Формат проведення ЗНО розглянуть 31 березня. Фото: з архіву

 Розглянуть питання 31 березня.

Парламентський Комітет з питань освіти, науки та інновацій розгляне питання формату проведення зовнішнього незалежного оцінювання у середу 31 березня. Як зазначає  «Освіта.ua», розгляд питання відбудеться зважаючи на епідемічну ситуацію в Україні.

«Планується, що на засіданні комітету буде розглянуте питання щодо звільнення від обов'язкової державної підсумкової атестації у формі ЗНО, випускників, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти, але не планують вступати до закладів вищої освіти. У разі позитивного висновку профільного комітету, рішення про звільнення всіх випускників від обов’язкової ДПА ухвалюватиме Верховна Рада», - додає інтернет-видання.

Для ухвалення рішення щодо зміни формату проведення ДПА парламент має прийняти відповідні законодавчі зміни, що унормують можливість проведення у 2021 році ДПА за рівень повної загальної середньої освіти не лише у формі ЗНО.

Водночас для абітурієнтів, які планують вступати до закладів вищої освіти, ЗНО буде проведено у встановлені терміни відповідно до визначених регламентів проведення тестування.

Нагадаємо, що цього року у Міністерстві освіти вже скасували проведення державної підсумкової атестації для учнів початкової та базової школи. 

Читайте також: ЗНО-2021: скільки зареєструвалося учасників на Хмельниччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую