ye-logo.v1.2

На Хмельниччині незабаром розпочнеться «сезон тиші»

Суспільство 1380
Присутність людей та проведення робіт у місцях, де живуть дикі тварини, має бути абсолютно нечутною і не створювати «фактору турбування»
Присутність людей та проведення робіт у місцях, де живуть дикі тварини, має бути абсолютно нечутною і не створювати «фактору турбування». Фото: з архіву

У період масового розмноження диких тварин з 1 квітня до 15 червня забороняється проводити роботи та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою.

На Хмельниччині з 1 квітня розпочинається «сезон тиші». Як повідомляють в пресслужбі Державної екологічної інспекції в Хмельницькій області, згідно з Законом України «Про тваринний світ» (стаття 39) у цей час у лісах забороняється проводити роботи, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою.

«У цей час в місцях масового розмноження та вирощування потомства диких тварин має бути забезпечено «сезон тиші» з обов’язковим обмеженням господарської діяльності, - зазначають екологи. - Відповідно, в цей період заборонено будь-які заходи, що є джерелом підвищеного шуму та неспокою: полювання, проведення вибухових робіт, санітарних рубок лісу, використання моторних суден, проведення змагань на транспортних засобах тощо».

Екологи наголошують, що забезпечувати охорону середовища існування, умов розмноження і шляхів міграції тварин зобов’язані підприємства, установи, організації і громадяни під час будь-якої діяльності, що може вплинути на спокій тварин. Тому присутність людей та проведення робіт у місцях, де живуть дикі тварини, має бути абсолютно нечутною і не створювати «фактору турбування».

Довідково: згідно зі ст. 87 Кодексу України про адміністративні правопорушення порушення вимог «сезону тиші» тягне за собою накладення штрафу на громадян від від 510 до 850 гривень, а на посадових осіб від 850 до 1190 гривень.

Читайте також: 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую