ye-logo.v1.2

У Хмельницькому та Полонному заплановано збудувати житло для військових Держспецзв’язку

Суспільство 1775
Першим заплановано розпочати спорудження багатоквартирного будинку в обласному центрі
Першим заплановано розпочати спорудження багатоквартирного будинку в обласному центрі. Фото: ілюстративне pixabay.com

Поки що виділено кошти на завершення розробки проєктно-кошторисної документації.

Вчора, 31 березня, члени Кабміну проголосували за розподіл коштів, передбачених на будівництво та придбання житла для військовослужбовців Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації. Частину з них спрямували на спорудження житлових будників у Хмельницькому та Полонному. Наразі йде мова про завершення проєктних робіт.

Згідно з додатком до урядової постанови, для розв’язання житлових питань військовослужбовців Держспецзв’язку в державному бюджеті України на 2021 рік передбачено загалом понад 27 мільйонів 611 тисяч гривень. З цієї суми частину коштів спрямували на завершення виготовлення проєктно-кошторисної документації для будівництва двох житлових будинків у Хмельницькій області. Таким чином передбачено фінансування таких проєктних робіт:

  • будівництво 80-квартирного житлового будинку на вулиці Академіка Герасимчука, 138/1 в Полонному — 498 тисяч гривень;
  • будівництво 45-квартирного житлового будинку на вулиці Зарічанській, 12/1А у Хмельницькому — 489 тисяч гривень.

З Бюджетного запиту на 2021-2023 роки за цією програмою можна зрозуміти, що найперше заплановано розпочати будівництво багатоквартирного будинку в Хмельницькому. Щоб розпочати його спорудження вже у цьому році представники Держспецзв’язку просили виділити з державного бюджету 13 мільйонів гривень. А у 2022-2023 роках — загалом ще 20 мільйонів гривень. У такому разі за три роки буде споруджено нове житло. Однак поки що у державному бюджеті передбачено лише кошти на завершення проєктних робіт.

Теж стосується будівництва у Полонному. На його початок у 2023 році представники Держспецзв’язку просять виділити з державної скарбниці 15 мільйонів гривень.

Читайте також: Школа за 160 мільйонів гривень: коли завершать будувати навчальний заклад на Озерній

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую