ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Школа за 160 мільйонів гривень: коли завершать будувати навчальний заклад на Озерній

Суспільство 1831
Початкову школу у мікрорайоні Озерна продовжують будувати
Початкову школу у мікрорайоні Озерна продовжують будувати. Фото: автора

Розпочали роботи у 2018 році.

У Хмельницькому уже декілька років поспіль будують початкову школу на вулиці Залізняка. Наразі роботи тривають як в середині приміщення, так і зовні.

«В базовому бюджеті ми передбачили 30 мільйонів гривень на школу. Наразі роботи тривають активно всередині будівлі, і утеплення фасаду. Тиждень-два  розпочнуться роботи із благоустрою території. Темпи нас задовільняють, той графік, який ми для себе визначали, а це кінець 2021 року, ми плануємо  встигнути й набрати сюди діток. Ще 20 мільйонів гривень ми очікуємо отримати з обласного бюджету на найближчій сесії обласної ради, крім того, почали процедуру отримання кредиту», - зазначив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

За його  словами, місто планує взяти кредит у розмірі 60 мільйонів гривень в одному з українських банків. На початку червня, після погодження всіх процедур, кошти надійдуть. Олександр Сергійович каже, їх має вистачити, щоб завершити усі роботи в навчальному закладі.

На території проводять будівельні роботи
Майбутній центральний вхід у школу
Закінчать роботи у 2021 році

«Початкову школу почали будувати разом із садочок. Але була велика пауза, бо ми розбили проєкт НВК і ДНЗ на два окремих об'єкти. Садочок завершили, а потім змушені  були відкоригувати проектно-кошторисну документацію, бо з'явилися нові будівельні норми. Корегування стосувалися здебільшого інклюзії,  будівництва ліфтів для таких діток. Рік часу пішло на корегування проєкту і проходження державної експертизи, тендери. Тому активна фаза робіт розпочалася лише у 2021 році. Загальна вартість об'єкту 160 мільйонів гривень. Понад 80 мільйонів гривень уже використали», - каже очільник громади Хмельницького.

Так виглядає майбутня територія школи
Всередині приміщення також тривають роботи
Будівельні роботи проводять паралельно як надворі, так і всередині
Стяжку підлоги почали на другому поверсі

Навчальний заклад має прийняти 750-800 діток 1-4 класів. Таким чином суттєво розвантажать 28 школу,  де є перенаповнення саме у початковій школі. Також інші школи по мікрорайонах.

Директор компанії забудовника Іван Крутилко каже, що об’єкт на вулиці Залізняка готовий на 55%. Завершили усі роботи, пов'язані зі спецроботами, - це опалення, вентиляція, спецзв’язок, електрика. На третьому поверсі завершили стяжку підлоги, перейшли на другий. З 10 квітня  розпочнуть чистові роботи - шпаклювати стіни та стелю, монтувати ліфти та інше. На вулиці біля школи побудують мультифутбольний стадіон, площадки для волейболу та баскетболу, площі для відпочинку. У 2021 році забудовник має здати об’єкт під ключ, з усіма меблями та технікою.

Будівельники почали утеплювати стіни
Вартість об'єкта - 160 мільйонів гривень
Школу зводять поряд із садочком, який відкрили у 2019 році

Читайте також: Будівництво нової школи у Хмельницькому: її проєкт обиратимуть на Всеукраїнському конкурсі

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую