ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому хочуть встановити найбільший в області Прапор України з підсвіткою (ОПИТУВАННЯ)

Суспільство 2866
Чи виділяти з обласного бюджету п
Чи виділяти з обласного бюджету п'ять мільйонів гривень на реалізацію такого задуму, депутати вирішуватимуть 8 квітня. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Такий проєкт може коштуватиме обласному бюджету п’ять мільйонів гривень.

Завтра, 8 квітня, депутати Хмельницької облради вирішуватимуть, чи виділяти з обласного бюджету п’ять мільйонів гривень на встановлення найбільшого синьо-жовтого стяга. Заплановано, що він має замайоріти у Хмельницькому в мікрорайоні Виставка. Оскільки такий намір викликав жваві обговорення у соціальних мережах, кореспонденти сайту «Є» дізналися подробиці цього проєкту. Зокрема, чому його вартість складає саме п’ять мільйонів гривень.

Про виділення коштів на встановлення найбільшого Прапора України йдеться у проєкті рішення облради, яке стосується внесення змін до програми сприяння розвитку громадянського суспільства. Згідно з ним, таке подання спрямував на розгляд депутатів голова Хмельницької облдержадміністрації Сергій Гамалій. Заплановано, що синьо-жовтий стяг встановлять до 23 серпня — Дня Державного Прапора України.

За коментарем сайт «Є» звернувся до директорки департамент інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької ОДА Інни Михайлової.

Вона пояснила, що це загальноукраїнський проєкт, присвячений святкуванню 30-ї річниці Незалежності України. Усі обласні центри встановлюють найбільші Прапори України. Відповідно Хмельниччина не могла лишитися «білою плямою».

За її словами, було запропоновано кілька місць для встановлення найбільшого національного стяга. Зрештою було обрано територію дендропарку «Поділля», неподалік Меморіалу вічної слави, що у мікрорайоні Виставка. Фактично це місце є однією з найвищих точок Хмельницького.

Заплановано, що висота флагштоку становитиме 50 метрів. А розміри полотна прапора мають бути такими: ширина — 8 метрів, довжина — 13 метрів. Крім того, найбільший в області Прапор Україні буде підсвічуватися.

«У деяких областях на такий проєкт мають спрямувати понад 20 мільйонів гривень. Оскільки у нас вибрали місце, де не потрібно проводити додаткового благоустрою, вдалося зменшити витрати, — розповідає Інна Михайлова. — Звісно п’ять мільйонів гривень — це не копійки. Проте такий проєкт має бути, адже Прапор України — символ нашої держави та патріотизму. А цьогоріч ми відзначатимемо 30-річчя проголошення Незалежності України».

Також Інна Григорівна пояснила, що входить у кошторис проєкту. За п’ять мільйонів гривень заплановано провести проєктно-вишукувальні роботи, встановити флагшток, виготовити полотно прапора, встановити освітлення та підвести електрику.

«Для обрання підрядника буде оголошено тендер. Нині ж готуються матеріали, як має виглядати цей проєкт. Невдовзі оприлюднимо цю інформацію. А надалі повідомлятимемо жителів області про хід його виконання», — зазначила Інна Михайлова.

Читйте також: Нові обмеження у Хмельницькому: як працюватиме транспорт, ринки та школи

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую