ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому помер актор театру Валерій Купченко

Суспільство 2671
Валерій Купченко створив низку цікавих сценічних образів
Валерій Купченко створив низку цікавих сценічних образів. Фото: пресслужби театру

Артисту було 80 років.

Вчора, шостого квітня, у Хмельницькому не стало артиста театру, провідного майстра сцени Валерія Купченка. Чоловік помер на 81 році життя, з яких сорок років присвятив роботі в Хмельницькому обласному театрі імені Михайла Старицького.

Як розповів сайту «Є» режисер театру Дмитро Гусаков, попрощаються з артистом завтра. Поховають у Хмельницькому.

«Валерій Максимович був на заслуженому відпочинку, десь близько року вже не працював в театрі. Він вийшов з дому, йому стало зле і його забрали в реанімацію, але врятувати не вдалося», - зазначив він.

Довідково: Валерій Купченко розпочав свою трудову діяльність з 1963 року артистом Тернопільського драматичного театру. З 1967 до 1969 роки працював артистом Рівненського драмтеатру імені Осторовського, з 1979 до 1980 років – Волинського драмтеатру. З 1980 року був артистом Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені Старицького.

Валерій Купченко створив низку цікавих сценічних образів. За роль Майданникова в «Піднятій цілині» Шолохова в 1977 році був нагороджений Почесною Грамотою Міністерства культури України, а у 2006 році – Почесною Грамотою Міністерства культури України за багаторічну творчу діяльність.

Нагадаємо, 5 квітня у Хмельницькому помер заслужений артист України Олександр Топоринський. Актора не стало на 73 році життя.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую