ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У «Спецкомунтрансі» відреагували на рішення екоінспекції щодо забруднення вод та мільйонних збитків

Суспільство 1484
За версією екоінспекції, фільтрат із сміттєзвалища потрапляє у навколишні води
За версією екоінспекції, фільтрат із сміттєзвалища потрапляє у навколишні води. Фото: з архіву

Директор підприємства звернувся до суду.

Державна екологічна інспекція області нещодавно виявила факт забруднення поверхневих вод на території міста Хмельницького. За версією екоінспекції, призвели до потрапляння шкідливих речовин у воду фільтраційні ставки міського полігону побутових відходів, який перебуває на балансі комунального підприємства «Спецкомунтранс».

За результатами перевірки, підприємству нарахували 54 мільйони 607 тисяч 679 гривень збитків, а самі матеріали справи направили до Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.

У КП «Спецкомунтранс» факт забруднення вод заперечують. Щобільше, ніяких відповідних документів, які б свідчили про виявленні порушення на підприємство не надходили.

«Я, як і всі, повідомлення про збитки побачив на інтернет-ресурсах. Ні повідомлень, ні листів про збитки на підприємство не надходило, - коментує ситуацію директор КП «Спецкомунтранс» Олександр Зімін. – Як керівник я оскаржую документи, які екоінспекція склала на мене та підприємство після перевірки. Сформовані вони на основі інформації з інтернет-ресурсів, бо у нас немає ні копії результатів досліджень, навіть в телефонному режимі мені цього ніхто не повідомив».

Олександр Леонідович каже, роботу підприємства, яке він очолює, постійно моніторить міське управління екології. Минулого року проводили дослідження і з'ясували, що під самим сміттєзвалищем знаходиться глиняний кар’єр. Директор каже, що глина не пропускає крізь себе будь-які речовини.

«Ми пробурювали свердловини, докопались до дна. Пробурили 10 метрів глини під полігоном і там ніяких забруднень і протікань немає. Витоку фільтрату немає. Це лише припущення екоінспекції, оскільки підтверджувальні документи відсутні», - запевняє Олександр Зімін.

 Читайте також: Глиняний кар’єр із відходами: історія та сучасність хмельницького сміттєзвалища

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую